EDF murr Schunk

Technologie zítřka v sériové výrobě

Společnost Misan ve spolupráci s firmou t-support a TaeguTec pořádá ve dnech 11. a 12. dubna 2012 odborný seminář v předváděcím středisku Misan v Lysé nad Labem. 

 

 

Téma semináře „Technologie zítřka v sériové výrobě“ napovídá zaměření zejména na aplikace s opakovanou výrobou v měřítku sériové, velkosériové a hromadné produkce. Diskutovány budou typické aspekty jakými jsou výběr vhodného stroje, optimalizace nástrojového vybavení včetně nasazení jednoúčelových nástrojů, volba a konstrukce upínacích přípravků, automatizace a monitorování výroby. V neposlední řadě se budete moci seznámit se softwarovou podporou zacílenou právě na sériovou výrobu na číslicově řízených strojích.
Během organizovaných ukázek strojů tak budou moci účasníci semináře v řezu shlédnout vysokorychlostní obráběcí centra Brother a soustružnické stroje Mazak s různých stupněm doplňkové automatizační výbavy pracující dle partprogramů připravených v CAM prostředí GibbsCAM a osazené řeznými nástroji. Mezi doplňkovými ukázkami bude představena CNC rovinná bruska s revolučním řídicím a programovacím systémem vybaveným dotykovým displejem Okamoto ACC64 CAiQ.
Účast na semináři je bezplatná se zajištěným stravováním. Každý den bude provedeno slosování o hodnotné ceny.

Misan s.r.o., Ke Vrutici 1795, 289 22 Lysá nad Labem, tel.: 325 551 440, e-mail: o.svoboda@misan.cz, www.misan.cz

 

 
Publikováno: 11. 4. 2012 | Počet přečtení: 4187