EDF murr Schunk

Dny otevřených dveří na dopravní škole

Zatímco veřejnost je bombardována více či méně katastrofickými scénáři a diskusemi kolem školného, zájemci o technické obory stále mají možnost vybrat si školu, které se tento problém netýká a vystudovat zdarma některý z perspektivních oborů, po jehož úspěšném absolvování mají i vysokou pravděpodobnost, že najdou pracovní uplatnění. K nim patří i zaměstnání související s dopravou a dopravními prostředky, na které připravuje studenty Střední průmyslová škola dopravní v Praze.  

 

 

Zájemce o studium zve nyní k návštěvě na dny otevřených dveří, které pořádá v prosinci a také v lednu příštího roku ve svých areálech v Plzeňské a v Moravské ulici.  První možnost mají v pondělí 12. prosince 2011 od 16:00 do 18:30, další terminy ve stejných časech jsou v pondělí 9. ledna a 30. ledna 2012.
V areálu na Plzeňské ulici nabídne škola informace o oborech Elektronik, Informační technologie, Ekonomika městské dopravy a Podnikání (jde o čtyřleté obory s maturitou), ve školním objektu na Moravské ulici se bude možné seznámit s perspektivami v oborech Autotronik, Automechanik, Karosář, Autolakýrník, Strojní mechanik, Elektrikář, Elektromechanik pro dopravní prostředky, Zámečník, Aranžér, Obchodník, a nástavbovými obory Podnikání, Provozní technika a Propagace (čtyřleté obory s maturitou nebo tříleté s výučním listem).
 

 

 
Publikováno: 12. 12. 2011 | Počet přečtení: 3903