EDF murr Schunk

Přípravy jubilejního 10. strojírenského veletrhu vrcholí

Rok 2011 se rychle rozběhl a s ním i přípravy veletržních aktivit jednotlivých vystavovatelů FOR INDUSTRY, kteří nám prozradili, jaké chystají novinky do svých expozic. 

 

 

 

Pro firmu JIŘÍ ŠTĚPÁNEK, zastoupení výrobce Scaglia Indeva jsou jarní veletrhy v Praze velice zajímavé a také jediné ve Středočeském kraji. Letos bude tento vystavovatel prezentovat nové zařízení LIFTRONIC AIR. Jde o elektronicky a pneumaticky řízené systémy stálého vyvažování hmotnosti břemene do stavu „beztíže“, tzv. Balancéry. Umožňují jednoduchou manipulaci s břemenem až do hmotnosti 320 kg, při které je námaha redukována na minimum a břemeno kopíruje pohyb lidského ramene. Jedná se o poslední generaci průmyslových manipulátorů z řady INDEVA, které pomáhají zlepšit bezpečnost, ergonomii a produktivitu.
Mezi další prezentované novinky na veletrhu FOR INDUSTRY budou patřit i přesná pneumatická sklíčidla PVS 160, která mají nový mechanismus pro upínání, vyvinutý ve firmě KORAN, spol. s r.o. Přívod stlačeného vzduchu je omezen pouze na dobu upínání dílce nebo jeho odepínání. Po dobu obrábění není nutné přivádět žádný tlakový vzduch do sklíčidla, protože vyvozená upínací síla při upnutí zůstává působit stále, i když je přívod vzduchu přerušen. Tuto možnost zajišťuje již zmíněný nový mechanismus, který pracuje na principu samosvornosti. Výhodou je, že pro upínání je vhodná běžná vzduchová pistole, která bývá standardně instalována u každého obráběcího stroje.
Společnost KOMPRESORY SVOBODA, s.r.o. ve vztahu k svým stávajícím zákazníkům bere veletrh jako zajímavou společenskou událost, kdy má možnost oslovit tyto zákazníky a nabídnout jim některé z dosud nevyužívaných služeb. Díky poměrně vysoké účasti osloví i novou potenciální klientelu. Na letošním veletrhu hodlá firma představit novou řadu kompresorů Puska, která ke spolehlivosti předchozí řady přidala i nový zajímavý moderní design. Kompresory bude možné si podrobně prohlédnout a to ve vypnutém i v provozním stavu. Po dobu veletrhu budou kompresory výrobce Puska nabízeny se speciální výstavní slevou.
Součástí veletrhů jsou i praktické ukázky firem na vyhrazené předváděcí ploše z oboru manipulace, dopravy, skladování a průmyslového balení. Novinkou je také společná expozice SVĚT KONTAKTŮ, kde mohou firmy za min. nákladů nabízet a poptávat pracovní příležitosti, výrobu, technologie, subdodávky, služby, kooperace i volné výrobní kapacity.
Nenechte si ujít cenové nabídky na míru a zvýhodněné vybavené typové expozice. Využijte konzultaci s manažerem veletrhu přímo u Vás ve firmě, návrh prezentace dle Vašich individuálních potřeb, zápis v katalogu v ceně registračního poplatku, neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu.

www.forindustry.cz
 

 
Publikováno: 6. 3. 2011 | Počet přečtení: 4528