EDF murr Schunk

Pozvání na konferenci: Efektivní informační systém jako klíč k úspěchu firmy

Využívání informačních systémů v cloudu, mobilní přístup k firemním datům nebo bezpapírová firma – to je jen několik z řady aktuálních trendů v oblasti podnikových informačních systémů, kterým se bude věnovat 21. května v Praze konference Firemní informační systémy.

 

Analytici společnosti Aberdeen Group, kteří se ve své nedávné zprávě věnovali jednomu ze zásadních trendů v oblasti firemních informačních systémů pro středně velké firmy – totiž jejich používání v cloudu - při svém průzkumu mj. zjistili, že firmy, které si na trhu vedou nejlépe, používají více než dvakrát častěji ERP v cloudu než ostatní organizace. Co ke k tomu vede?
Především vyšší škálovatelnost a nižší náklady. A právě problematice moderních firemních informačních systémů – a také jejich použití v cloudu – je věnována i specializovaná konference  Firemní informační systémy, kterou 21. 5. 2015 pořádá v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí společnost Best Online Media.
Konference by měla firmám nabídnout odpovědi na aktuální a často řešené otázky: Co všechno dnes nabízejí moderní informační systémy a jaké jsou konkrétní přínosy jejich inovací pro byznys? Jak informační systémy využít tak, aby organizaci přinesly co největší prospěch? Jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti a jaký vývoj můžeme očekávat v nejbližší budoucnosti?
Návštěvníci si vyslechnou mj. přednášky na témata: Stěžejní trendy v oblasti podnikových informačních systémů, bezpapírová firma, jak snadno získávat informace ze svých zavedených systémů a umožnit k nim přístup i z mobilních zařízení, informační systém v cloudu - zkušenosti z reálného projektu nebo ERP systém pro řízení podniku v mezinárodních podmínkách.
Podstatné je, že nepůjde jen o teoretické přednášky a prezentace, ale i možnost seznámit se nejen s trendy, ale i dozvědět se cenné zkušenosti získané v rámci reálných konkrétních projektů v rámci panelové diskuze, která je součástí programu, získat tipy a rady od zkušených odborníků.
Více informací o konferenci a její detailní program, lze získat na webu:  konference.businessit.cz, kde je možná i registrace.
 

 
Publikováno: 18. 5. 2015 | Počet přečtení: 3105