hnv murr

HENNLICH na e-veletrhu představí své novinky pro český trh

Na 190 novinek z oblasti kluzných pouzder, lineárních vedení, 3D tisku nebo nízkonákladové automatizace pro český trh představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu.

 

Odborníci firmy HENNLICH již zítra, tj. 17. května představí novinky on-line přímo ze stánku firmy igus v Kolíně nad Rýnem.
Tomáš Vlk, produktový manažer firmy HENNLICH pro dry-tech: „Chceme ukázat horké novinky pro letošní rok, které firma igus představila na letošním strojírenském veletrhu v Hannoveru. Pro domácí průmysl tak s naším partnerem ukážeme v mnoha oblastech high-tech technologie pro štíhlejší a efektivnější výrobu. Takže pokud jste nestihli Hannover Messe 2023 nebo byl pro vás až příliš daleko, nezoufejte. Předvedeme vám ty nejzajímavější novinky ze světa igus motion plastics.“
Mezi představovanými novinkami tak budou například nové materiály pro velkoformátový 3D tisk nebo speciální tribofilamenty. Mezi další zajímavosti patří třeba pracovní stanice pro kolaborativního robota ReBeL nebo sady energetických řetězů pro kolaborativního robota.
Celým veletrhem vás budou provázet naši kolegové a specialisté v oboru: Ing. Jan Švarc pro energetické řetězy a flexibilní kabely chainflex a Ing. Tomáš Vlk pro kluzná pouzdra, lineární kluzná vedení a automatizaci. Oba patří ve svých oborech mezi špičku v českém strojírenství. To dokazuje nejen stovky dokončených projektů, ale také přednášky na českých univerzitách a vysokých školách.
Na veletrh, který se uskuteční ve středu 17. května od 09:00 začíná ranní vysílání a 13:00 odpolední vysílání pro ty, kteří nestihnou ranní blok. Na akci není nutné se registrovat. Stačí pouze vyplnit přihlašovací údaje a vstoupit do virtuálního veletržního prostoru v Kolíně nad Rýnem. Stream proběhne přes platformu YouTube.

Vstup na veletrh ZDENa 190 novinek představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu. Zdroj: HENNLICH.

 
Publikováno: 16. 5. 2023 | Počet přečtení: 745