asseco Aimtec murr

První chytrý projektor s Windows

Společnost BenQ uvedla na trh první chytrý projektor na světě pod označením EH620 s plnohodnotným operačním systémem Windows a plným zabezpečením. Je určen pro business segment.

 
All-in-one projektor EH620 je osazen procesorem Intel Celeron řady 4000 a systémem Windows a všemi funkcemi s ním spojenými se rychle přizpůsobí pracovištím založeným právě na tomto operačním systému. Poskytne stejně vysokou úroveň zabezpečení, ovládání i přístupové protokoly, jako firemní notebooky nebo stolní počítače. Zároveň umožňuje bez nutnosti připojení externího zařízení využít kompletní sadu aplikací Windows, od Office 365 přes Adobe Document Cloud až po Microsoft Azure nebo Zoom a další konferenční aplikace.

„Profesionální uživatelé a týmy potřebují komplexní řešení v podobě zařízení, aplikací a prostoru pro ukládání dat, zvyšovat efektivitu schůzek, bezdrátové zabezpečení a kompatibilitu se stávajícím vybavením. Vzhledem k tomu, že se firmy opět vrací k osobním nebo hybridním schůzkám, přináší EH620, resp. integrovaný operační systém, účinnou obranu proti úniku dat v důsledku kybernetických útoků na nezabezpečená zařízení,“ uvedl Conway Lee, prezident BenQCorporation,Foto: BenQ

Projektor lze integrovat do stávající cloudové infrastruktury, jako je Microsoft Azure. Je vybaven přihlašovacími protokoly pro ověření korporátní identity včetně individuálního přihlašování a přihlašování hostů, víceúrovňového ověření a podmíněného přístupu. Zvýšenou úroveň zabezpečení reprezentuje také pokročilé 128bitové šifrování AES a ochrana bezdrátového připojení WPA2, nechybí ani technologie Intel SecureBoot chránící před malwarem.

BenQ EH620 je certifikován společností Onward Security Corporation, prošel bezpečnostním auditem Black Box Test bez nálezu zranitelnosti v operačním systému, síťových službách, bezdrátových protokolech, správě hesel, zabezpečení přístupu i hardwaru. Toto hodnocení zaručuje celkový vynikající stav zabezpečení nového chytrého projektoru.

Díky osazení nejnovějším procesorem Intel Celeron řady 4000 tak projektor nevyžaduje připojení externího zařízení a lze ho jednoduše přihlásit přímo do firemní sítě a okamžitě zahájit schůzky a videokonference na 150palcové obrazovce s FullHD rozlišením. Maximálně intuitivní orientaci v systému Windows 11 IoT Enterprise podporuje uživatelské rozhraní BenQ UniLauncher.Pro spolupracovníky využívající zařízení s operačními systémy iOS, Mac OS a Android nabízí projektor bezdrátovou projekci bez nutnosti instalace ovladačů přes Miracast, Airplay, Google Cast a funkci BenQ InstaShare poskytující zrcadlení do až 4 oblastí rozdělené obrazovky, projektor má zajištěnu i automatickou aktualizaci firmwaru OTA.
 
Publikováno: 6. 10. 2022 | Počet přečtení: 769