rosler murr Schunk

Rotující prezentace nového fastbacku 408

V originální expozici ve francouzském muzeu Louvre – Lens se ukázal nový Peugeot 408 ze všech úhlů pohledu. Představení začalo 4. srpna a tak se návštěvníkům muzea naskytla nezvyklá podívaná – The Sphere.

 
Nový fastback Peugeot 408 byl uvězněn v obrovské průhledné vitríně kruhového tvaru - The Sphere, která rotuje a představuje divákům vůz ze všech úhlů. Tento způsob prezentace vozu je nečekaný a překvapující jako samotný model 408.

Novinka s jedinečným vzhledem dynamického a inovativního fastbacku je bezesporu inspirativní. Talentovaný tým umělců, inženýrů a techniků z pařížského kreativního studia Superbien realizoval projekt, který vznikl v hlavách pracovníků agentury OPEn, a proměnil jej v dechberoucí realitu popírající gravitaci.

Tito specialisté na navrhování jedinečných a originálních instalací vytvořili impozantní průhledný kruh nazvaný The Sphere, u nějž si nejste jistí, co je nahoře a co je dole. Celek se otáčí a pohybuje různými směry a v různých úhlech. Nový Peugeot 408 se tak představuje ze všech stran. Nový Peugeot 408 se svým sportovním elegantním designem se tak stal jedinečným uměleckým dílem, které bude pravděpodobně k vidění i na dalších akcích.„Peugeot se posouvá a inovuje ve všech oblastech. The Sphere ukazuje půvab našeho nového modelu ze všech stran. Tento výtvor je v dokonalém souladu s globálním vyjádřením nové identity značky Peugeot,“ dodal Phil York, ředitel marketingu a komunikace značky Peugeot.

Krátký film s názvem „Unexpected from every angle“ (Nečekaný ze všech úhlů), který byl natočen v Louvre – Lens, si lze prohlédnout ZDE.

 
Publikováno: 17. 8. 2022 | Počet přečtení: 413