murr Schunk

Murrelektronik zve na veletrh AMPER

Ve dnech 17.–20. května se opět otevřou brány brněnského výstaviště, aby přivítalo návštěvníky Mezinárodního veletrhu AMPER, nejvýznamnější české akce zaměřené na automatizaci.

 

Společnost Murrelektronik představí v hale V ve své expozici 4.04 inteligentní trendy v automatizační technice v oblasti decentralizované instalační techniky, napájení, síťové technologie a IO-Link. Ukáže také zjednodušení instalačních konceptů, čímž přiblíží způsoby, jak zvýšit konkurenceschopnost. V centru pozornosti jsou tedy budoucí propojení z úrovně IO do cloudu.

Pokud se chystáte navštívit veletrh AMPER a ještě nemáte vstupenku, můžete si ji zdarma zarezervovat přímo ZDE.

Přijďte se podívat do naší expozice v hale V a seznámíme vás s chytrými řešeními pro automatizaci, inovacemi i zajímavými tématy. Jedna z nich je VARIO-X.

Decentralizovaná instalace bez rozváděče

Díky systému VARIO-X nabízí Murrelektronik první automatizační platformu, která přináší senzory a akční členy do terénu bez rozváděčů a decentralizovaně. Systém automatizovaný pomocí VARIO-X má od samého počátku digitální dvojče. Tento mobilní obraz skutečného zařízení v poměru 1 : 1 šetří náklady a čas při plánování, instalaci, provozu i servisu. Díky tomuto inovativnímu systému jsou dny rozváděčů definitivně sečteny. Přečtěte si o VARIO-X více ZDE.Chytrá a jednoduchá modulární automatizační platforma VARIO-X.

Flexibilní sběrnicové moduly MVK Pro a IMPACT67 Pro a portfolio I/O Link

Dále se můžete seznámit s novinkami z řady konektorů nebo s MVK Pro a IMPACT67 Pro, nejnovějšími přírůstky do portfolia I/O. Kompaktní sběrnicové moduly s krytím IP67 jsou důležitou součástí decentralizované instalační techniky a nahrazují složitě zapojené, a tudíž drahé svorkovnice. O těchto přírůstcích se můžete dočíst ZDE.

VISION – koncepce strojového vidění

Novinkou jsou také modulární řešení Plug & Play pro průmyslové zpracování obrazu. Kamery nahrazují množství senzorů a jsou základem pro maximální automatizaci mnoha procesů. Čtení čárových kódů, záznam rozměrů, kontrola kvality, sledování a identifikace dílů, monitorování výrobních linek – to je jen několik oblastí použití. Moduly na míru nabízejí možnost rozsáhlé a podrobné diagnostiky a mají tak velký vliv na provozuschopnost zařízení. Přesvědčte se sami ZDE.

Snižte své náklady díky decentralizaci až o 30%

Stroje a zařízení spolu stále více komunikují a jejich sítě slouží jako záchranné lano pro datové toky. Úspěšnou digitalizaci proto může zaručit pouze výkonná a spolehlivá síťová technologie. Dnešní výrobní prostředí musí být flexibilní a rychle přeměnitelné. Pro výkonnost strojů a systémů je proto rozhodující individuálně vhodná topologie sítě.Digitální dvojče pro plánování, instalaci, provoz a servis

Díky přizpůsobeným koncepcím a vhodným systémovým komponentům lze nejen snížit celkové náklady až o 30 %, ale také zvýšit technologické možnosti inovativních diagnostických funkcí. Synergie a procesní úspory ve všech oblastech také zvyšují dostupnost strojů. Koncepce systému nabízí možnost využít dosud nevyužitý potenciál, jak se můžete dozvědět ZDE.

A pokud jste dočetli až sem a ještě si nezarezervovali vstupenku na veletrh AMPER zdarma, můžete tak učinit nyní ZDE!

 
Publikováno: 10. 5. 2022 | Počet přečtení: 305