murr Schunk

Citroën poskytne týmu AG2R flotilu nových vozů

Značka Citroën obnoví celý vozový park týmu AG2R, jehož je spolusponzor. Novou flotilu budou nyní tvořit modely C5 Aircross Plug-in Hybrid, C5 X Plug-in Hybrid a Spacetourer.

 
Vzhledem k tomu, že cyklistický tým je neustále v pohybu, má jeho vozový park klíčový význam. Jedním z hlavních kritérií u těchto nových vozů je prostornost paluby. Tým potřebuje mít s sebou vše od rádiového vybavení, přes helmy, lahve na vodu a zásoby pro jezdce, kola a náhradní díly, jako jsou pláště a nářadí na údržbu, až po náhradní oblečení. Jedno auto veze na každý závod na střeše v průměru až sedm jízdních kol.

C5 X a nový C5 Aircross jsou ztělesněním hodnot, jako je efektivita a spolehlivost. Zaručují mobilitu celého týmu během závodů i tréninků ve všech typech terénu a nabízejí všechny základní prvky pro tým, včetně vynikajícího pohodlí, prostoru na palubě, přístupnosti a nosnosti, nejmodernějších bezpečnostních technologií a vysoce výkonných a ekologických motorů..

Citroën se výrazně zasazuje o udržitelnou mobilitu a je přesvědčen, že by měla být dostupná všem. Modelová řada Citroën bude do roku 2025 plně elektrifikovaná, budou ji tvořit vozy se 100% elektrickým nebo plug-in hybridním pohonem.

C5 X – 10 vozů

V modelu C5 X, který byl představen v roce 2021, se odráží vrchol inovací zaměřených na zajištění klidného cestování. Styl vozu C5 X dokonale ztělesňuje filozofii značky a splňuje všechny požadavky týmu, pokud jde o pohodlí, vnitřní prostor, výkon a plynulost jízdy.Interiér poskytuje klid díky bezkonkurenční úrovni pohodlí díky zcela novému aktivnímu odpružení Advanced Comfort a sedadlům. Zavazadlový prostor má maximální objem 545 litrů, který lze po sklopení sedadel druhé řady zvětšit až na 1640 litrů, což je pro tým, který musí denně převážet velké množství věcí, nesmírně důležité. Plug-in hybridní technologie usnadňuje život řidičům, ale také sportovním manažerům, kteří v autě tráví v průměru 4 až 6 hodin denně.

C5 Aircross (9 vozů) a Spacetourer (7 vozů)

Nový C5 Aircross dokonale splňuje požadavky týmu, pokud jde o prostornost paluby, výkon, pohodlí a spolehlivost. Díky modernizovanému designu z něj vyzařuje větší síla a dynamika. Nabízí bezkonkurenční komfort na palubě. Rovněž je vybaven odpružením Advanced Comfort a novými sedadly, která poskytují vynikající komfort sezení a držení těla i po mnoha hodinách jízdy.

Má velký zavazadlový prostor a tři samostatná zadní sedadla, která jsou podélně posuvná, sklopná a mají nastavitelný sklon opěradla. Podle potřeby je lze sklopit a upravit tak objem zavazadlového prostoru. Jeho plug-in hybridní motor zlepšuje pohodu na palubě a zajišťuje bezproblémové cestování pro celý tým.

Model Spacetourer je velká, moderní a všestranná dodávka, která nabízí vysokou úroveň komfortu. Verze XL (délka 530 cm) má velký zavazadlový prostor, který pojme veškeré potřebné vybavení týmu a zároveň je schopen pojmout až 9 osob. Program Citroën Advanced Comfort zajišťuje vysokou úroveň pohodlí na palubě díky sedadlům, odpružení, osvětlení kabiny a příjemnému obložení interiéru.Nabízí nejmodernější asistenční technologie, jako je systém sledování mrtvého úhlu, aktivní bezpečnostní brzda a head-up displej. Tento vysoce funkční vůz je vybaven posuvnými zadními dveřmi s hands-free ovládáním, zadní okno pátých dveří je samostatně otevíratelné a vůz nabízí velké množství úložných přihrádek. Lze jej použít k jakémukoli účelu, paluba je velmi prostorná, vůz má velký objem zavazadlového prostoru a skvěle se s ním manévruje.
 
Publikováno: 22. 3. 2022 | Počet přečtení: 329