murr Schunk

Projektory s vysokou funkční vybaveností

Značka Panasonic představila novou řadu projektorů PT-RQ25K, která s prvotřídní kvalitou obrazu dosahuje jasu až 20 000 lm při rozlišení 4K (3840 x 2400 px), a to ve snadno instalovatelném těle o hmotnosti 35 kg.

 
Nová řada PT-RQ25K je o 40 % menší a o 35 % lehčí než její předchůdce. Její snadno ovladatelná konstrukce zjednodušuje instalaci a maximalizuje využití prostoru v tematických a zábavních atrakcích i parcích a zároveň poskytuje projekčním designérům prostor pro inovace. Jedná se o první projektor Panasonic, který je kompatibilní s funkcí Intel Smart Display Module (Intel SDM) integrující zákazníky preferovaná rozhraní prostřednictvím kompatibilních modulů třetích stran a volitelných proprietárních terminálů, jako je 12G-SDI.

Mezi další funkce šetřící čas při instalaci patří NFC, která umožňuje nastavení IP bez připojení k napájení. Dále funkce Remote Preview Lite pro kontrolu vstupních signálů na vzdáleném počítači, předem aktivované sady pro aktualizaci Geometry Manager Pro pro automatizaci edge-blending prostřednictvím kamery a sofistikované maskovací funkce a funkce Information Monitor pro zobrazení stavu v pohotovostním režimu.Quad Pixel Drive, originální technologie pro čtyřnásobné zvětšování pixelů ve dvou osách, vytváří plynulý a dokonale detailní obraz v rozlišení 4K. Nová technologie Additional Dynamic Contrast přináší vyšší jas bílé a hlubokou černou během vysoce kontrastních scén a funkce Gradation Smoother redukuje barevné pruhy. Funkce Failover Circuitry zaručuje spolehlivý bezúdržbový provoz po dobu 20 000 hodin a zároveň zabraňuje poklesu jasu v důsledku selhání diody. Funkce Backup Input zabraňuje výpadkům obrazovky, což dodává na klidu v kriticky důležitých situacích.
 
Publikováno: 7. 3. 2022 | Počet přečtení: 353