murr Schunk

Bezdrátová klávesnice s hybridní technologií

Společnost Cooler Master uvádí na trh model CK721, bezdrátovou mechanickou klávesnici s 65% rozložením kláves, která je určena pro každodenní použití i hraní her.

 
Nová mechanická klávesnice ve dvou barevných variantách je vhodná svým kompaktním provedením a bezdrátovou funkcí pro každodenní využití doma i v kanceláři. Minimalistické provedení umocňuje elegantní hliníková krycí odnímatelná deska a podle výrobce má jít o jednu z nejpůsobivějších klávesnic značky Cooler Master. Byla navržena s důrazem na jednoduchost, odolnost a estetiku.

CK721 nabízí jak kabelové tak bezdrátové připojení. Lze využít USB-C, 2,4 GHz síť pro bezztrátový přenos nebo Bluetooth 5.1 pro efektivní a pohodlné připojení v dosahu 10 m. V Bluetooth režimu umožňuje klávesnice spárovat až 3 zařízení a plynule mezi nimi přepínat.

Snadno přizpůsobitelný ovládací prvek v pravém horním rohu klávesnice umožňuje ovládání hlasitosti, ztlumení zvuku a nastavení intenzity podsvícení, a to otočením, resp. stisknutím. Klávesnice je dodávána s měkkou opěrkou zápěstí pro maximální pohodlí při práci i dlouhých herních seancích. Kompaktní provedení využívající 65% rozložení kláves předurčuje klávesnici pro použití na cestách.

Spolehlivé mechanické spínače

Klávesnice využívá mechanické spínače TTC s životností více než 50 milionu stisknutí a také s rychlou odezvou, přesností, zpětnou vazbou a odolností typickou pro mechanické klávesnice. Je kompatibilní prakticky se všemi moderními zařízeními na světě, tj. s operačními systémy Windows 8 a vyššími, Max OS X, iOS a Androidem.CK721 je vybavena baterií s kapacitou 2000 mAh, která zajistí dlouhou výdrž až 73 hodin při připojení přes Bluetooth a až 14 hodin přes 2,4 GHz síť bez podsvícení. Po uvedení klávesnice na trh bude následovat bohaté příslušenství v podobě opleteného smršťujícího se kabelu, sady PBT kláves a barevných hliníkových krytů.
 
Publikováno: 7. 3. 2022 | Počet přečtení: 336