hnv murr

Infor posiluje ve výrobním sektoru

Společnost Infor, dodavatel podnikového cloudového softwaru pro specifická odvětví, slaví úspěchy i na českém trhu. K nejnovějším uživatelům řešení podnikových systémů této značky se nedávno zařadila i firma Zetor Tractors.

 
V ČR a na Slovensku využívají ERP systémy Infor již tradičně zejména zákazníci z průmyslových výrobních odvětví, kterým pomáhají zefektivňovat a automatizovat procesy diskrétní výroby a přinášejí specifické funkce na míru podle jejich požadavků. V rámci svého úsilí o digitalizaci a zvýšení efektivity své výroby se obrací na moderní ERP řešení této společnosti stále více výrobních podniků. K zákazníkům odvětvově specifických ERP systémů Infor zaměřených na diskrétní výrobu patří například Tatra Trucks, Škoda Transporation či nově také tradiční český výrobce traktorů.

Společnost, která dodává traktory po celém světě, se rozhodla nasadit ERP řešení, které nahradí více dílčích systémů s cílem centralizovat a digitalizovat podnikové procesy. Firma očekává, že široká funkčnost a integrovatelnost ERP systému a komplementárních aplikací ji umožní flexibilněji zvládat rychle se měnící poptávku a nároky zákazníků v současném nestabilním prostředí.„Zejména v období pandemie se potýkáme s mnohými výzvami vlivem nedostatku dílů, personálních omezení a dalších okolností. Očekáváme, že komplexní řešení Infor nám poskytne lepší provázanost a umožní především zefektivnit procesy plánovaní výroby díky jednoduššímu generování objednávek, jejich zadávání do výroby, rychlejším změnovým řízením a dalším inovacím,“ řekl Antonín Kubíček, IT manažer společnosti Zetor Tractors.
 
Publikováno: 2. 3. 2022 | Počet přečtení: 709