murr Schunk

Zbavte se uniformity ve stylu retro

Společnost Logitech uvedla na český a slovenský trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici a myš, které vnesou do pracovní rutiny osobitost a sebeprezentaci.

 
Příchod nové myši a mechanické klávesnice s nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat osobní pracovní prostor. Produkty budou dostupné v Česku a na Slovensku.

Klávesnice POP Keys se dodává celkem s osmi vyměnitelnými hmatníky s emoji symboly – čtyři z těchto hmatníků jsou předinstalovány na samotné klávesnici. Klávesy pro emoji lze snadno nakonfigurovat ke vkládání vašich oblíbených symbolů nebo na jinou praktickou funkci pomocí softwaru Logitech Options, který je k dispozici pro platformy Windows i Mac. Myš POP Mouse disponuje speciálním horním tlačítkem, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i pro pohodlné ovládání jiných funkcí.Retro klávesnice POP Keys nabízí mechanické klávesy ve stylu klasického psacího stroje pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. Dvanáct funkčních kláves ovládá např. pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií, abyste si mohli usnadnit práci nebo zpříjemnit chvíle volna. Užívejte si téměř návykové psaní, při kterém cítíte, jak vaše prsty přesně zapadají do prohlubní hmatníků nebo jak se klávesy s uspokojivým cvakáním podvolují vašim dotykům.

Kompaktní myš zvyšuje produktivitu díky kolečku Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování. Její hladké tělo dobře padne do dlaně a pomůže pohodlně pracovat na čemkoli, co je třeba udělat. Myš má líbivý design a je k dostání v mnoha zářivých barvách, které oživí každé prostředí. Po stažení aplikace Logitech Options lze myš používat se softwarovou funkcí Logitech Flow, která umožňuje snadné kopírování a vkládání textu, souborů a obrázků mezi počítači.Oba produkty zvyšují kreativitu při práci s více zařízeními, protože se dokážou připojit až ke třem najednou pomocí technologie Bluetooth nebo bezdrátového přijímače Logi Bolt. Jsou také mechanicky odolné s dlouhou výdrží baterie.
 
Publikováno: 28. 1. 2022 | Počet přečtení: 417