murr Schunk

Kores radí, jak si vyrobit vlastní ozdoby

Skvělou náplní adventních dní pro celou rodinu je výroba vánočních ozdob, ale než začnete, ujistěte se, že máte připraveno vše potřebné pro výrobu barevného a zářivého vánočního stromečku.

 
A co budete potřebovat pro vlastní výrobu? Lepicí tyčinky Kores, nůžky, temperové barvy, kartonový papír, dřevěné špachtle, dřívka od nanuků, motouz, malé bambulky, stuhy a různé chlupaté modelovací drátky.Nejdříve nabarvíte dřevěné špachtle pomocí temperových barev. Vyberte si své oblíbené barvy a vytvořte si tolik barevných variací, kolik si přejete. Pak si připravte několik barevných variant špachtlí: vždy 3 ks na každou sadu.

Sestavte špachtle do tvaru trojúhelníku a slepte pomocí lepidla na dřevo Kores Wood Glue. Před zdobením trojúhelníků nechte lepidlo dobře zaschnout (zatímco lepidlo zasychá, můžete rohy sepnout kancelářskými sponkami).Nyní můžete začít zdobit. K přilepení dekorací stačí použít malé kapičky bílého PVA lepidla Kores White Glue. Buďte kreativní, je jen na vás, jak si své stromečky ozdobíte. Můžete použít malé bambulky, knoflíky, chlupaté modelovací drátky, rolničky atd.

Pro zavěšení stromečku ustřihněte krátký kousek provázku. Přilepte provázky na zadní stranu každého stromečku pomocí PVA lepidla Kores White Glue. Vystřihněte z papíru zářivé hvězdy na vrcholky stromečků a hnědé obdélníky na kmeny stromů. Připravte si jich více. Přilepte hvězdy na vrcholky a obdélníky ke spodní části stromečků pomocí PVA lepidla.Vánoční stromečky si ozdobte podle svých kreativních nápadů. Vaši fantazii se meze nekladou. Užijte si krásné svátky při vyrábění a tvoření se svou rodinou.
 
Publikováno: 13. 12. 2021 | Počet přečtení: 443