hnv murr

Dormer Pramet zvýšil kvalitu online služeb

Výrobce obráběcích nástrojů Dormer Pramet zprovoznil na platformě SAP Commerce Cloud nový e-commerce portál pro B2B prodej a podporu zákazníků. Projekt, který realizovala firma Actum Digital, ovlivní nákupní zkušenost a zvýší kvalitu online služeb zákazníků po celém světě.

 
K vybudování nového e-commerce portálu přiměl společnost Dormer Pramet zejména rostoucí zájem zákazníků o online nakupování a přístup k důležitým informacím od výrobce. Jde např. o doporučení nástrojů pro obrábění, které pomáhá zvolit nákladově nejefektivnější řešení, návody na použití nástrojů a jejich správné nastavení nebo o ceny a skladovou dostupnost v reálném čase.

Portál nyní funguje v České republice, na Slovensku a Ukrajině, v Maďarsku, Rumunsku, Polsku, Německu a Turecku. Do března 2022 dojde k zapojení ostatních zemí.

Dodavatel nového řešení, společnost Actum Digital, nahradil stávající e-shop cloudovým řešením na platformě SAP Commerce Cloud. Ta poskytuje Dormer Pramet potřebné funkce, jako je správa webového obsahu, správa produktů, vyhledávání, správa objednávek a mnoho dalšího.

Platforma SAP Commerce Cloud podporuje širokou škálu obchodních modelů a lze ji plně přizpůsobit potřebám společností i jejich zákazníků. Díky robustním funkcím pro správu obsahu umožňuje provozovat rozsáhlé produktové katalogy. Postará se o zjednodušení prodejních i nákupních procesů na moderní a agilní platformě elektronického obchodování. Díky škálovatelnosti a spolehlivosti řešení SAP podporuje budování loajality zákazníků kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.„V současné době jsme svědky velké konzumerizace B2B segmentu. Lidé i zde totiž oprávněně očekávají podobný zážitek, na jaký jsou zvyklí z B2C. Zároveň v B2B roste strategická důležitost poskytování služeb s přidanou hodnotou na úkor pouhého prodeje produktů. Naše platforma SAP Commerce Cloud může B2B společnosti ve všech těchto aspektech plně a pružně podpořit,“ říká Hana Součková, generální ředitelka SAP ČR, a dodává: „Tento projekt potvrdil důležitost dvou trendů, a sice správného načasování a odbornosti. Nejde totiž jen o implementaci technického řešení, ale i o výběr vhodného partnera, který zákazníka úspěšně provede celým procesem.
 
Publikováno: 6. 12. 2021 | Počet přečtení: 603