hnv murr

BASF rozšiřuje konektivitu meteorologických stanic

Aplikace xarvio FIELD MANAGER společnosti BASF Digital Farming rozšiřuje možnosti připojení k meteorologickým stanicím. Nově integruje data z meteostanic společností METOS a Sencrop.

 

„Díky tomuto kroku bude xarvio FIELD MANAGER uživatelům poskytovat ještě přesnější a úplnější podporu. Hyperlokální data o počasí aplikace hladce integruje do agronomických algoritmů a na základě takto získaných informací bude dále zdokonalovat modely pro fázi růstu, hnojení, ochranu plodin a regulátory růstu rostlin i vylepšovat doporučení pro načasování jednotlivých opatření,“ vysvětluje Filip Dvořák, generální ředitel společnosti BASF v České republice.

Změna se pozitivně dotkne rovněž českých zemědělců. Informace z meteostanice společnosti Sencrop zkvalitní služby pro uživatele v Česku, Rakousku, Belgii, Německu, Maďarsku, Nizozemsku, Polsku, Spojeném království a na Ukrajině. Ve Francii jsou do aplikace data společnosti Sencrop integrována již od ledna 2021. Partnerství se společností Pessl Instruments pak pozitivně ovlivní fungování aplikace v Brazílii, Argentině, Spojených státech a Evropě.Aplikace xarvio FIELD MANAGER rozšiřuje konektivitu meteorologických stanic, na snímku meteorologická stanice Raincrop od Sencrop.


Rychlé a hladké propojení meteorologických stanic společností Pessl Instruments a Sencrop využívá nejmodernější IT zabezpečení. Zároveň je postup jednoduchý a uživatelsky přívětivý: zákazníci se přihlásí do svého profilu v aplikaci xarvio FIELD MANAGER, v nabídce uživatelských nastavení kliknou na sekci Meteorologické stanice, vyberou výrobce stanice a zadají výrobcem automaticky generovaný jedinečný klíč. Celý proces včetně integrace dat trvá pouze několik minut.

 

 
Publikováno: 1. 12. 2021 | Počet přečtení: 529