murr Schunk

Nový život na čtyřech kolech

Citroën a společnost WoodVans, která se zabývá obytnými vestavbami, se spojily pro potěšení cestovatelů a dobrodruhů. Vozy Citroën Jumper L4H3 o výkonu 160 HP se osvědčily z pohledu dostatečného prostoru, díky kterému lze do vestavby integrovat nadstandardní výbavu.

 
Společnost WoodVans používá širokou výbavu s vysokou kvalitou použitých materiálů, která dělá obytné vestavby opravdu jedinečné. Vše je založeno na vlastním vývoji a zkušenostech společnosti.„Cestování je nedílnou součástí našich životů a jak šel čas, začali jsme být čím dál víc unavení neustálým hledáním kompromisů, co by měl náš "obytňák" mít. Proto jsme přestali hledat a vytvořili si vlastní projekt. Projekt, který nám určil další životní cestu, je založený na uspokojení všech cestovatelských potřeb, postavený z těch nejlepších materiálů, a hlavně chápe naši moderní dobu,“ říká Radim Turoň, zakladatel značky.

Příběh společnosti WoodVans začal touhou po cestování. „Chtěli jsme hlavně cestovat, objevovat, vyzkoušet něco nového, a protože se naše parta skládá hlavně z mladých konstruktérů, všechno jsme chtěli opravit vlastníma rukama,“ jmenuje důvody podnikání Radim Turoň. Z původně jednoduché opravy střechy, která měla zabrat pár dní, se vyklubala první kompletní přestavba obytné dodávky z 80. let na moderní zázemí 21. století pro cyklovýlety a zimní dovolené mimo civilizaci.

Výsledný stav přestavby ukázal, čeho byla parta nadšenců schopná. A tak přišly další poptávky a začala se rýsovat nová cesta. WoodVANs.Nyní firma nabízí tři typy vestaveb v Citroënu Jumper:

Freedom - verze pro aktivní a pohodlný život na 4 kolech pro čtyři osoby s prostornou garáží a luxusním interiérem.

Moto - verze pro extrémní využití s extra velkou garáží: prostor pro 4 osoby, víceúčelová garáž a vysoce odolný interiér.

Adventure - plnohodnotná obytná a užitková dodávka pro mnohostranné využití: prostor pro dvě nebo čtyři osoby, střešní spací nástavba, víceúčelové využití.
 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet přečtení: 423