murr Schunk

NTM podporuje Klokánek

Národní technické muzeum a Spolek 1000 mil československých předaly jako symbolické vyjádření podpory Fondu ohrožených dětí pro jeden z pražských Klokánků retro model autíčka z dílny Czech Pedal Cars. Hlavním dárkem pro děti z Klokánků bude ale volný vstup do NTM.

 
Generální ředitel NTM Karel Ksandr řekl: „Velice si vážím práce Fondu ohrožených dětí a jsem nesmírně rád, že můžeme společně se Spolkem 1000 mil československých, jehož jsme partnerem při pořádání soutěže historických automobilů, činnost Klokánků alespoň trochu podpořit. Od Nového roku budou mít děti z Klokánků vstup do Národního technického muzea zdarma a budeme hledat další cesty společné spolupráce.“

Předsedkyně FOD Hanka Kupková uvedla: „Děkuji Národnímu technickému muzeu a Spolku 1000 mil československých za vyjádření podpory a dárky. Děti umístěné v Klokánkách většinou moc krásných věcí nepoznaly a možnost návštěvy Národního technického muzea jim umožní přinést rozptýlení, inspiraci a především to pro ně bude velký zážitek.“Zprava: Generální ředitel NTM Karel Ksandr, předsedkyně FOD Hanka Kupková a prezident Spolku 1000 mil čs. Miroslav Krejsa.
 
Publikováno: 23. 11. 2021 | Počet přečtení: 586