Rosler MURR2 Schunk

OnRobot představí kompletní portfolio

Společnost OnRobot bude na brněnském veletrhu MSV 2021 prezentovat své široké portfolio koncových nástrojů, včetně uchopovačů, senzorů, robotických brusek, šroubováků a kamerových systémů. Expozice bude k vidění v hale G1, na stánku 31.

 
Expozice bude koncipována formou praktických ukázek kolaborativních aplikací, mezi kterými nebudou chybět obsluha strojů, paletizace, dokončovací operace (broušení, leštění) a montáž (šroubování). Všestrannost, flexibilita a rychlé nasazení koncových nástrojů OnRobot do výroby budou demonstrovány funkčními ukázkami na robotických ramenech různých značek, což umožňuje unikátní integrační platforma OnRobot One System.

„Přetrvávající nedostatek pracovní síly a zvyšující se spotřebitelská poptávka tlačí současný výrobní sektor k nasazování automatizačních řešení,“ řekl Patrik Polena, technický a obchodní manažer OnRobot pro střední a východní Evropu. „Prostřednictvím našeho stánku na tradičním strojírenském veletrhu představíme výrobním firmám alternativu robotické automatizace, která je flexibilní, lze ji snadno nasadit a umožňuje rychlou reakci na změny v oblasti výrobních zakázek. Naše koncové nástroje jsou navíc kompatibilní s většinou dostupných robotů a nevyžadují kompletní výměnu stávajících technologií.“OnRobot bude na MSV přítomen nejen na svém stánku, ale také v rámci expozice Zlín robotics, jednoho z partnerů pro český trh, který v pavilonu G1, stánku 18, představí aplikaci s vakuovým uchopovačem OnRobot VG10. OnRobot se také účastní soutěže o Zlatou medaili MSV 2021 s tříprstým uchopovačem 3FG15.
 
Publikováno: 3. 11. 2021 | Počet přečtení: 168