Rosler MURR2 Schunk

Spirituální limitovaná edice SteelSeries

Společnost SteelSeries uvádí limitovanou edici „Ghost collection“. Speciální spirituálně laděný design získaly myš Aerox 3 Wireless a klávesnice Apex 7 TKL.

 
Kombinace jedinečného stylu a výkonu představuje dokonalý způsob, jak z každého herního doupěte vytvořit místo, které budou obdivovat spoluhráči i soupeři. Klávesnice zaměřená na soutěžní hraní a ultralehká myš, modely s tajemným nádechem tvořeným speciálním materiálem a RGB podsvícením.

Apex 7 TKL Ghost edice je vyhotovena v podobě bez numerického bloku. Pevný hliníkový rám doplňují odolné zesílené klávesy tvořené z PBT materiálu v „Ghost“ provedení. Vlastní mechanické spínače zaručující 50 milionu kliknutí, OLED Smart Display s vestavěnou pamětí slouží jako místo pro různé informace ze hry nebo z komunikační aplikace Discord. RGB podsvícení tvoří jednotlivé diody pod každým tlačítkem schopné rozzářit klávesnici 16,8 miliony barev.Bezdrátová herní myš Aerox 3 Wireless Ghost s ultralehkou konstrukcí váží pouhých 68 g a je optimalizována pro rychlé pohyby. Integrovaný snímač TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci se společností PixArt a hladké kluznice vyrobené ze 100% čistého PTFE dále umocňují lehkost a rychlost ovládání. Myš nabízí výdrž baterie až 200 hodin, rychlé nabíjení přes univerzální USB-C a duální možnost připojení přes 2,4 GHz síť, resp. Bluetooth. Technologie AquaBarrier je navržena tak, aby chránila zdánlivě obnažený vnitřní prostor, což dokládá i získaná certifikace IP54.
 
Publikováno: 12. 10. 2021 | Počet přečtení: 148