Rosler MURR2 Schunk

Dell představuje nové monitory

Pro hybridní práci, kdy se střídá práce z domova a z pracoviště, představila společnost Dell nové monitory, které umožňují snadno pracovat odkudkoli. Jde o přenosný 14“ monitor, dvojici videkonferenčních monitorů 24“ a 27“ a dva modely s USB-C konektivitou.

 
První přenosný monitor C1422H s úhlopříčkou 14“ umožňuje využít dvě obrazovky k produktivnější práci. Uživatelé ocení jeho nízkou hmotnost jen o málo přesahující půl kilogramu a tenké provedení (méně než 6,5 mm v nejtenčím bodě). Monitor založený na technologii IPS nabízí rozlišení FHD při poměru stran 16 : 9 a připojuje se jednoduše prostřednictvím rozhraní USB-C.Monitor s praktickým designem s plynule sklápěcím podstavcem získal certifikace Energy Star a EPEAT GOLD. K dispozici bude v průběhu září 2021.

Videokonferenční monitory S2422HZ a S2722DZ pro virtuální setkávání jsou vybavené vestavěnou 5MP vysouvací IR kamerou, mikrofony s potlačením okolního hluku a dvěma 5W reproduktory. Kamera zůstává skrytá, dokud není potřeba zahájit videohovor. Tyto elegantní monitory jsou vybavené technologií ComfortView Plus certifikovanou laboratořemi TÜV, která je trvale aktivní a omezuje modrou složku světla, čím zlepšuje komfort pro oči. Dále technologii AMD FreeSync, dobu odezvy 4 ms a obnovovací frekvenci 75 Hz pro volnočasové hraní her.Monitory S2722QC a USB-C S2722DC nabízejí maximální komfort díky připojení jediným USB-C kabelem pro přenos obrazu, zvuku a dat. Zároveň tímto způsobem lze dobíjet notebook výkonem až 65 W. Oba monitory jsou zamýšlené jako doplněk domácího centra zábavy nebo kancelářské sestavy.
 
Publikováno: 24. 9. 2021 | Počet přečtení: 267