Rosler MURR2 Schunk

Univerzální toughbook získal nový upgrade

Nejnovější verze odolného notebooku Toughbook 55 z dílny společnosti Panasonic je stejně všestranný jako dříve, disponuje ale vylepšeným výkonem, konektivitou a zabezpečením.

 

Při uvedení na trh v roce 2019 nastavil Toughbook 55 nové standardy pro mobilní počítače tím, že poprvé umožnil uživatelům přizpůsobit si zařízení pro různé úkoly v terénu. Nejnovější model si zachovává tento oblíbený modulární přístup, ale byl aktualizován o nejnovější technologie ideální pro uživatele v terénních službách, automobilovém průmyslu, záchranných a bezpečnostních službách.

Pro maximálně spolehlivou komunikaci na cestách je druhá generace odolného notebooku v provedení clamshell vybavena vylepšenou konektivitou s eSim a možností připojení 4G pro Dual Sim. Mezi další komunikační vylepšení, která modernizovanému zařízení zajišťují budoucnost, patří nejnovější Wi-Fi připojení (Intel Wireless 6 AX201) a Bluetooth 5.1 spolu s podporou Thunderbolt 4.

Pro hladké použití náročných aplikací, jako je CAD, byl zvýšen výkon až o 19 % díky procesoru Intel Core i5-1145G7 11. generace (s technologií Intel vPro). Úložiště bylo vylepšeno o SSD disk NVMe OPAL, který se sám šifruje v reálném čase, čímž uvolňuje výpočetní kapacitu a nabízí zvýšenou ochranu dat v odvětvích citlivých na informace, jako jsou záchranné služby, bezpečnostní složky a obrana. Aby bylo zařízení ještě bezpečnější, disponuje také technologií Microsoft Secured-core PC.Modulární přístup

Toughbook 55 umožňuje zvýšit grafické možnosti díky podpoře grafiky Intel Iris Xe . Uživatelé mohou zařízení konfigurovat na cestách, aby vyhovovalo jejich průmyslovému odvětví nebo měnícím se pracovním požadavkům. Čtečku čipových karet, další úložiště nebo mechaniku DVD či Blu-Ray lze přidat jednoduchým přepnutím, nasazením a zacvaknutím do univerzálního slotu. Kromě toho lze zepředu rychle integrovat čtečku otisků prstů, HF-RFID nebo běžné čtečky čipových karet nebo přidat druhou baterii. Z důvodu udržitelnosti a úspory nákladů zůstává všechno příslušenství používané s první generací kompatibilní s nejnovějším zařízením.

Zařízení váží jen 2,08 kg a snadno se přenáší díky rukojeti. Má zvýšené krytí IP53 proti prachu a stříkající vodě a je chráněn proti pádu z výšky až 91 cm. Může pohodlně pracovat při teplotách od -29 do +60 °C. Díky výdrži baterie až 19 hodin a rozšířené výdrži 38 hodin s možností výměny druhé baterie za provozu má velmi dlouhou výdrž a navíc je výjimečně přizpůsobivý. K dispozici ve třech variantách: HD, Full HD a Full HD s dotykovou obrazovkou.

 
Publikováno: 23. 9. 2021 | Počet přečtení: 252