Rosler MURR2 Schunk

Prvotřídní zvuk kdekoliv

Díky všesměrovému, vysoce kvalitnímu zvuku a vytříbenému designu je nejnovější všestranný reproduktor XBOOM od LG ideální pro vnitřní i venkovní použití

 
Nový reproduktor LG XBOOM 360 (model RP4) má kónicko-válcový design a poskytuje autentický všesměrový zvuk, který je ideální pro jakýkoli prostor nebo příležitost. Jedinečný a na pohled příjemný tvar reproduktoru umožňuje vyzařovat zvuk do všech směrů a zajistit tak realistický výkon s působivou silou a čistotou.

Funkcí kónicko-válcového tvaru reproduktoru je kvalitní reprodukce zvuku s minimálním skreslením. Reflektorová struktura výškového a basového reproduktoru, která se obvykle vyskytuje pouze u špičkových audio produktů, je navržena tak, aby poskytovala zvuk vyzařovaný do 360stupňů s minimálním zkreslením.

Rovněž prémiová kvalita konstrukce výškového a basového reproduktoru pomáhá vytvářet přesvědčivou a výjimečně vyváženou zvukovou scénu. Titanová membrána výškového reproduktoru vytváří lineární frekvenci pro vynikající výkon a přesnou reprodukci v celém rozsahu vysokých frekvencí. Odolný woofer ze skleněných vláken navíc přináší dynamické basy s jasnou a přirozenou odezvou ve středním pásmu. Kombinace výkonných měničů a robustního 120W výkonu umožňuje reproduktoru LG XBOOM 360 proměnit jakoukoli místnost nebo prostor v ideální místo pro poslech.Reproduktor nabízí 10 hodin poslechu na jedno nabití, má vestavěnou kovovou rukojeť pro snadnou mobilitu a vysoce odolný látkový potah. Částečně je reproduktor vyrobený z recyklovaných plastů a dalších materiálů pocházejících ze spotřebitelského odpadu, získal certifikaci Eco-Product od švýcarské společnosti SGS Société Générale de Surveillance SA, Environmental Claim Validation od Underwriters Laboratories a uznání Global Recycled Standard od Control Union Certifications.
 
Publikováno: 17. 9. 2021 | Počet přečtení: 257