Rosler MURR2 Schunk

Kompaktní a lehký objektiv Nikkor řady Z

Společnost Nikon uvedla malý objektiv Nikkor Z 40 mm f/2 pro mirrorless fotoaparáty řady Z formátu FX. Je ostrý, má vysokou světelnost a je dost malý na to, aby se s ním dalo pracovat diskrétně. Je tak ideální pro snímání různých scén od vlogů až po momentky.

 
Tento světelný základní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností nabízí přirozený obrazový úhel, který je ideální pro momentky, rozhovory a návodná videa. Když objekt vašeho snímku nebude mít před obličejem veliký objektiv, bude se cítit pohodlněji. Objektiv je tak malý a lehký, že je ideální i při filmování z vlastní perspektivy.

Bajonet Nikon Z s velkým průměrem v kombinaci s vysokou světelností objektivu f/2 poskytují vynikající výkon za nízké hladiny osvětlení, což z objektivu činí ideální nástroj pro zachycení atmosféry situací za nízké hladiny osvětlení. Kruhová 9lamelová clona umožňuje měkkou, přirozeně působící reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh): fotografové a videografové tak mohou pořizovat snímky a záběry s měkce rozostřeným, jemně působícím pozadím, které nechá výrazně vystoupit hlavní objekt.

 
Publikováno: 17. 9. 2021 | Počet přečtení: 234