murr Schunk

UPS lze vzdáleně spravovat i přes cloud

CyberPower představuje řadu cloudových karet, které snadno zajistí cloudovou správu pro systémy záložních napájecích řešení UPS.

 
Společnost CyberPower, výrobce záložních napájecích řešení, představil řadu cloudových karet Cloud Card Series, která umožňuje vzdálené monitorování a správu prostřednictvím zabezpečeného webového portálu nebo mobilní aplikace, a to snadným přidáním UPS systémů do správy PowerPanel Cloud.

Rozšiřující karty Remote Cloud Card Series nabízí kabelovou i bezdrátovou variantu (RCCARD100 resp. RWCCARD100), která se hodí do různých síťových prostředí.UPS systémy se pak do cloudu přidávají jednoduše pomocí mobilní aplikace PowerPanel Cloud. Pro uživatele s kabelovou ethernetovou sítí je přidání konkrétní UPS ještě jednodušší, jelikož stačí naskenovat QR kód umístění přímo na kartě. V případě bezdrátové verze je potřeba v aplikaci vyplnit nastavení Wi-Fi a UPS je pak dostupná přes vzdálenou kontrolu. Hardwarová instalace samotné karty je díky plug-and-play otázkou minuty. Uživatel ji jednoduše vsune do zadního připraveného slotu (i za plného provozu), zajistí šroubky a je hotovo. Snadná je i aktualizace firmwaru, a tak lze udržovat systém stále aktuální.

Ke kartě je navíc dodávána bezplatná 3letá licence pro připojené systémy UPS k používání cloudové služby PowerPanel.

Řada cloudových karet CyberPower pro vzdálený přístup je užitečný doplněk, který je pro uživatele hodnotnou investicí, aby si mohli vyzkoušet cloudové monitorování a správu systémů UPS. Karty lze instalovat do všech UPS CyberPower produktových řad OR, OLS nebo PR.Klíčové vlastnosti Remote Cloud Card Series:

- Připojení RJ45/anténa (Wi-Fi - 802.11b/g/n)

- PowerPanel App (zdarma na 3 roky)

- PowerPanel Cloud (zdarma na 3 roky)

- Správa UPS přes cloud

- QR kód pro snadné nastavení (verze s RJ45)

- Plug-and Play instalace

- pasivní chlazení, tichý chod.
 
Publikováno: 13. 9. 2021 | Počet přečtení: 418