murr Schunk

Stylovější Mustang Mach-E

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E o stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White. Jde o zářivě bílý styling karoserie i vnějších detailů, který se objevuje v paletě barev poprvé.

 
Zářivě čistý nový vzhled je výsledkem metalického třívrstvého laku Star White na karoserii. V odstínu Star White jsou vyvedeny rovněž kryty zpětných zrcátek a lemy blatníků. Bílé jsou dokonce i legendární emblémy divokého koně na přídi i zádi, tentokrát v odstínu Oxford, a specifická 19palcová kola z lehké slitiny kombinují povrchovou úpravu ve vzhledu frézovaného kovu s vnitřními plochami lakovanými také bílým odstínem Oxford.Edice Frost White využívá bílou barvu i na ikonickém logu modelu Mustang.

Světlý motiv vévodí rovněž interiéru. Sedadla a loketní opěrky na dveřích i středovém tunelu jsou ztvárněny v odstínu Light Space Grey. Emblém koně na volantu je v bílé Oxford a celkovou atmosféru dotváří dekorace palubní desky se šestiúhelníkovým vzorem v odstínu Bright Silver.

Mustang Mach-E v edici Frost White bude nabízen výlučně s pohonem všech kol, větším akumulátorem a sadou výbavy Technology Plus. V České republice je cena Fordu Mustang Mach-E v edici Frost White stanovena na 1 797 200 Kč.Ford Mustang Mach-E v provedení s pohonem všech kol a větším akumulátorem má dle metodiky WLTP homologovaný dojezd na jedno nabití až 540 km.
 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet přečtení: 502