murr Schunk

Periferní zařízení s herní výhodou

Specializovaná herní značka SureFire společnosti Verbatim představila gaming řadu periferních zařízení na podporu hráčů všech typů a úrovní. Doplnila tak své rozšiřující se portfolio herních produktů.

 
SureFire Axis Gaming Bungee Hub je multifunkční zařízení s flexibilním ramenem, které drží kabel myši ve zvýšené poloze, aby se zabránilo tažení nebo zamotání se třemi porty USB a slotem na microSD, které poskytují základní možnosti připojení pro jiná zařízení. Axis se stává skutečným středobodem všech her s několika zařízeními, jako jsou náhlavní soupravy, myši a reproduktory.Jeho výrazný diamantový design, protiskluzová vyvážená základna a vícebarevné RGB osvětlení, z něj činí nepostradatelného pomocníka pro všechny seriózní hráče.

Přehřátí může být hlavní příčinou problémů s výkonem notebooku a selhání komponent. Chladicí podložka pod notebook SureFire Bora má čtyři výkonné ventilátory, které lze nastavit až na 1200 ot./min, aby udržely nízké teploty během dlouhých her.Bora, navržená pro notebooky od 12 do 17 palců, obsahuje zelené nebo červené atmosférické podsvícení LED, protiskluzovou základnu, variabilní pozorovací úhly a port USB pro napájení dalších zařízení.

Sada reproduktorů SureFire Gator Eye 2.0, napájená z USB, je kompaktní a poskytuje bohaté stereofonní posílení zvuku pro hry, videa a hudbu. Zvuk je dodáván prostřednictvím 3,5mm konektoru, připojeného k počítači, notebooku nebo herní konzoli, přičemž hlasitost lze pohodlně ovládat kolečkem na kabelu.Napájení reproduktorů je vyřešeno přes USB, není potřeba zapojení do zdi.
 
Publikováno: 6. 9. 2021 | Počet přečtení: 398