Rosler MURR2 Schunk

Citroën odstartuje roadshow už 3. září

Další ročník akce Citroën Roadshow, která se letos s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 17 místech po celé České republice v termínu od 3. do 26. září. Přijděte si zajezdit.

 
Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si letošní novinku Citroën C4 v elektrické, benzinové i dieselové verzi, hybridní vůz SUV C5 Aircross Hybrid nebo elektrickou verzi velkoprostorového modelu SpaceTourer .Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský vůz Citroën C3 a rodinný vůz Citroën Berlingo. Perličkou pak bude dvoumístné elektrické AMI, které bude na roadshow také k vidění. Navíc je připravena i speciální nabídka financování – při koupi elektromobilu či plug-in hybridního vozu Citroën mohou zákazníci čerpat úvěr s fixním úrokem pouze 2,9 % včetně povinného pojištění.

Návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program, který se letos ponese i v charitativním duchu. Protože je Citroën od začátku tohoto roku hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč na vybraný projekt Konta Bariéry.

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici také kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy. Prioritou zůstává bezpečí návštěvníků, proto bude stejně jako v loňském roce samozřejmostí zvýšený důraz na dodržení všech platných hygienických opatření i specifická příprava každého vozu před individuální jízdou (dezinfekce volantu, řadicí páky a ostatních dotykových částí vozu).Pokud máte zájem o testovací jízdu a chcete se vyhnout čekání, můžete si na www.citroenexperience.cz vyhledat a rezervovat vyhovující termín i konkrétní vůz na vyzkoušení. Po rezervaci vám přijde potvrzující email, kde pak v případě potřeby najdete i link na změnu nebo zrušení již naplánovaného termínu.

Podívejte se, kdy Citroën Roadshow Electric Experience projíždí vaším městem.

 
Publikováno: 31. 8. 2021 | Počet přečtení: 278