murr Schunk

Externí disk v kapesní velikosti

Western Digital představila nové přenosné řešení, externí SSD disk WD Elements SE, které spojuje kapesní design a výkon. Toto kompaktní zařízení je skvělým řešením pro zákazníky, kteří potřebují přenosný disk pro rychlejší přenos souborů.

 
Uživatelé díky tomuto SSD disku mají při své práci nebo zábavě kontrolu nad svým digitálním obsahem napříč notebooky, stolními počítači a dalšími zařízeními.

„Dlouhou dobu byla úložiště s disky SSD něco, co si ne všichni zákazníci mohli snadno dovolit,“ říká Fabrizio Keller, hlavní manažer společnosti Western Digital pro produktový marketing, a dodává: „Cílíme na to, aby technologie SSD byly dostupnější. Lidé by se neměli rozhodovat mezi dostupností, výkonem a značkou, které důvěřují.“

Tento nový přenosný SSD disk s rychlostí čtení až 400 MB/s a kapacitou až 2 TB umožní zákazníkům rychle přesouvat velké soubory, takže toho za jeden den zvládnou víc. Disk využívá technologii plug-and-play, což znamená, že je připraven pracovat ihned po vybalení a bez problémů se integruje do jakéhokoli pracovního procesu.WD Elements SE SSD v kompaktním, přenosném designu, odolá pádu až ze dvou metrů, což z něj činí perfektní disk pro životní styl plný pohybu. Disk se opírá o vynikající pověst značky WD pro svou odolnost a je na něj poskytována tříletá omezená záruka.
 
Publikováno: 18. 8. 2021 | Počet přečtení: 442