Rosler MURR2 Schunk

Hyundai odhalil cenu pro model KONA N

První SUV Hyundai KONA N z dílny sportovní divize N nabízí kombinaci potěšení z jízdy s praktičností modelů SUV. V nabídce ostrých modelů značky doplňuje své nedávno představené sourozence i20 N a i30 N.

 
Čeští zákazníci si nyní mohou tento třetí model ve vrcholné výbavě N Performance pořídit za cenu 939 990 Kč. Při využití značkového financování Hyundai Finance a využití výkupního bonusu při výkupu stávajícího vozu navíc mohou ušetřit dalších 40 000 Kč. Součástí každé nabídky je standardní 5letá záruka bez omezení kilometrů a Hyundai Benefity včetně sady zimních pneumatik zdarma.

KONA N nabízí stejný pohonný řetězec jako i30 N Performance, který v minulém roce prošel faceliftem. Motor 2,0 T-GDI s pohonem předních kol o výkonu 280 koní v případě ostrého SUV spolupracuje výhradně s 8st. automatickou převodovkou N DCT se spojkami v olejové lázni.Výbava N Performance, která je pro tento model jediným dostupným výbavovým stupněm, obsahuje mj. 19palcová kovaná kola, elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností, nebo aktivní ventil výfukové soustavy. Interiér je vybaven elektricky ovládanými sportovními sedadly, 10palcovým displejem multimediálního systému s integrovanou navigací, průhledovým head-up displejem, možností bezdrátového nabíjení telefonů a dalšími hodnotnými prvky výbavy.
 
Publikováno: 13. 8. 2021 | Počet přečtení: 253