murr Schunk

RegioJet vstupuje na trasu Praha – Teplice

Autobusový dopravce RegioJet expanduje dále na spojích v rámci České republiky. Od 29. srpna začnou žluté autobusy jezdit na zcela nové expresní lince Praha – Teplice a zpět.

 
Celkem pojedou autobusy RegioJet 13x denně v každém směru. V Praze budou vyjíždět z autobusového stanoviště Praha – Holešovice (trasa metra C); v Teplicích zastaví na třech zastávkách: Celní, Benešovo náměstí a Pražská. Ceny jízdenek začínají v září na akčních 79 Kč, od října pak bude zvýhodněné jízdné dostupné při platbě Kreditovou jízdenkou (ta představuje jednoduchou registraci na internetu a je zcela zdarma).

Dopravce rozšiřuje spojení mezi Prahou a ČR a dalším klíčovým centrem v rámci Ústeckého kraje. Autobusy nabídnou cestujícím nejpohodlnější cestování a trasu z Prahy do Teplic zvládnou za 60 minut.

Na spoje budou nasazovány moderní autobusy se systémem palubní zábavy Fun&Relax s palubním servisem RegioJet – zahrnující např. možnost neomezeného připojení k Wi-Fi, nabídku horkých nápojů zdarma, či možnost sledování filmů a dalšího obsahu prostřednictvím individuálních obrazovek v jednotlivých sedačkách. Cestující mají k dispozici také výběr denního tisku. Kromě palubních služeb platí na spoji také možnost zrušení či změny jízdenky bez storno poplatku až 15 minut před odjezdem či bezplatná rezervace konkrétního místa na palubě autobusu.Jízdenky na nové spoje na trase Praha – Teplice a zpět jsou v prodeji – a to jak přes internetové stránky tak i v prodejní aplikaci RegioJet, stejně jako na všech prodejních místech RegioJet a Student Agency v ČR i na Slovensku, a současně u smluvních prodejních partnerů, kteří prodávají jízdenky na autobusové spoje RegioJet.
 
Publikováno: 13. 8. 2021 | Počet přečtení: 400