Rosler murr Schunk

Barevné počítačové skříně na základě Redditu

Společnost Cooler Master uvedla na trh čtyři nové barevné varianty počítačové skříně NR200P. Barvy byly vybrány na základě ankety, která vznikla v úzké spolupráci s komunitou tvůrců na Redditu.

 

Oblíbenost originálního modelu NR200(P) v komunitě kreativních tvůrců byla obrovská. Převážně pozitivní ohlasy a významný posun na trhu s dostupnými m-ITX počítačovými skříněmi přiměly Cooler Master k oslavám. Čtyři nové barevné varianty mají premiéru na akci Summer Summit 2021, kterou pořádá Cooler Master. Jedná se o provedení: Flamingo Pink, Caribbean Blue, Sunset Orange a Nightshade Purple.

Jednotlivé barvy využívají také odlišné barvy doplňků. Flamingo Pink a Caribbean Blue mají bílé uchycení pro základní desky, rámečky a ventilátory, zatímco Sunset Orange a Nightshade Purple jsou vyhotoveny v odstínech černé.

Osvědčený design, nový vzhled

Všechny čtyři novinky zachovávají vlastnosti původního modelu a i nadále využívají maximální úspory místa a vytváří skříň s výjimečnou kompatibilitou vzhledem k její velikosti. Každý z prvků je s rozmyslem umístěn v prostoru o celkovém objemu 18 litrů tak, aby byla podpořena kompatibilita, účinnost chlazení a snadná montáž.

Co staro-nového NR200P nabízí?

4 nové barevné varianty jsou vyrobeny ze silné oceli s pískovanou lakovanou úpravou, což má za důsledek stálou čistotu a syté barvy i v náročných cestovních podmínkách. NR200P se může pochlubit funkcemi jako standardní ATX skříně při zachování úsporného prostorového provedení. Uživatel má možnost vybrat si ze dvou bočnic – perforované ocelové s důrazem na proudění vzduchu a křišťálové čisté tvrzené sklo odhalující krásu vnitřností počítačové sestavy. Součástí balení je kabel PCI Riser pro vertikální instalaci grafické karty.

Skříň NR200P vlastní dva 120mm Sickleflow ventilátory a celkem jich lze namontovat až sedm. Kompaktní konstrukce dokáže efektivně pojmout procesorové chladiče s výškou věže až 155 mm a radiátory vodního chlazení s délkou až 280 mm. Počítačová skříň pojme tříslotové grafické karty o délce 330 mm a šířce 156 mm, tudíž i ty největší herní grafické karty.

 
Publikováno: 26. 7. 2021 | Počet přečtení: 502