rosler murr Schunk

Dachser získal v Šanghaji certifikaci CEIV Pharma

Mezinárodní logistická společnost Dachser obdržela pro svoji pobočku v Šanghaji a svoji kancelář na Mezinárodním letišti Šanghaj certifikaci CEIV Pharma od mezinárodní asociace IATA. Tím Dachser dále rozšiřuje služby své logistické sítě pro zákazníky ze segmentu Life Science & Healthcare.

 
Dachser získal certifikaci CEIV Pharma po úspěšném auditu procesů, který proběhl zcela hladce navzdory náročnějším podmínkám v důsledku pandemie onemocnění covid-19. Tato certifikace zaručuje, že infrastruktura, vybavení a procesy odpovídají standardům a nařízením, která očekávají zákazníci z farmaceutického průmyslu. „Robustní a spolehlivá logistická síť se ve světle současné situace ukázala pro výrobky segmentu Life Science & Healthcare jako rozhodující,” říká Christoph Honermann, Department Head Life Science & Healthcare Logistics skupiny Dachser. Díky této certifikaci je pobočka v Šanghaji jedna z mála logistických společností v regionu, kterou IATA schválila pro přepravy časově citlivých produktů s kontrolovaným teplotním režimem.

Globální certifikace podle nejvyšších standardů

V posledních letech se Dachser v reakci na rostoucí globální poptávku věnoval v rámci své logistické sítě rozšiřování služeb pro Life Science & Healthcare. V roce 2018 získal první certifikaci CEIV Pharma pro svou pobočku v německém Frankfurtu nad Mohanem, následovanou v roce 2019 pobočkou v Atlantě v USA a pobočkami v Bombaji a Hyderábádu v Indii.„Certifikace CEIV Pharma ukazuje, že Dachser splňuje nejvyšší standardy v oblasti Life Science & Healthcare,“ uvádí Christoph Honermann, a doplňuje, „osvědčuje nejvyšší standardy služeb a kvality prostřednictvím jednotných procesů a vyhovující sítě. Naši zákazníci pak těží z bezpečných, kvalitních a efektivních služeb letecké nákladní dopravy.“
 
Publikováno: 23. 7. 2021 | Počet přečtení: 501