rosler murr Schunk

Výkonné profesionální notebooky Tecra

Náš trh se rozrostl o dva modely lehkého a odolného profesionálního notebooku Tecra A40-G z portfolia společnosti Dynabook Europe. Základem přístroje, který nabízí výborný poměr užitných vlastností a ceny, jsou procesory Intel Core 10. generace.

 
Notebooky kombinují vysoký výkon, precizní a odolné provedení, bohatou konektivitu a propracované funkce k zabezpečení vzdálené práce. Rychlou práci na náročných úkolech při současném využívání několika aplikací i rychlý start uspaného systému podporuje operační paměť s kapacitou od 8 GB a také SSD disky. Stabilní a svižné připojení k bezdrátové síti umožňuje adaptér WiFi 6 Intel 802.11ax a pro připojení externích periferií je k dispozici jeden port USB Type-C, dvě rozhraní USB 3.1, Gigabit LAN port, čtečka microSD karet a HDMI port. Další možnosti otvírá samostatně dodávaná dokovací stanice USB-C. Komfort při večerní práci zvyšuje podsvícená klávesnice.

Pro mobilní práci

Pro mnoho uživatelů představuje 14“ displej optimální volbu pro práci na cestách. Jeho antireflexní provedení snižuje namáhání očí a zajišťuje výbornou viditelnost i na přímém slunci a v prostředí s proměnlivým osvětlením. Odolné, a přitom tenké tělo notebooku odpovídá z pohledu odolnosti vojenským standardům a přístroj váží pouhých 1,47 kg. Vestavěná baterie umožňuje v kombinaci s nástroji optimalizujícími vyžití výkonu práci až po dobu 13 hodin a v případě potřeby je k dispozici funkce rychlého nabíjení, která dodá přístroji během 30 minut nabíjení energii na 4 hodiny práce.

Zabezpečení dat

Důsledné zabezpečení firemních i osobních dat před kyberzločinci zajišťuje vlastní systém BIOS, který snižuje riziko útoku zvenčí, a modul Trusted Platform Module (TPM) s možností šifrování všech uložených dat. Kromě toho lze pro přihlášení využít víceúrovňovou autentizaci pomocí funkce Intel Authenticate/Windows Hello s možností kombinace čtečky otisků prstů a rozpoznání obličeje.Základní lokalizovaný model Tecra A40-G-10H je osazen procesorem Intel Core i5, který podporuje 8 GB operační paměti, a pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 256 GB. Pro náročné uživatele je určena konfigurace Tecra A40-G-11J s procesorem Core i7, 16 GB RAM a 512 GB SSD diskem.
 
Publikováno: 2. 7. 2021 | Počet přečtení: 429