rosler murr Schunk

Murrelektronik – spojte se ve středu s námi

Každou středu po čtyři týdny probíhá seriál webinářů, jejichž čtvrtý díl začíná 9. 6. od 9,30 hod informacemi: Proč přenášet komunikaci vzduchem a jaké jsou výhody bezdrátové komunikace. Na tento čtvrtý webinář se lze zaregistrovat ZDE.

 
Čtvrtý středeční webinář poved David Hanák a bude zaměřen na spolehlivý bezdrátový přenos dat, který byl svatým grálem průmyslové automatizace od jejích počátků. Díky technickému pokroku už nejde jen o vizi a my se konečně můžeme bavit o skutečných produktech a všech jejich výhodách.Tímto čtvrtým webinářem končí další kolo středečních webinárů, a pro rekapitulaci předchozích středečních akcí se lze podívat ZDE.

Průvodce webinářem Murrelektronik:

Registrace - Jděte na stránku webináře a pomocí odkazu vyplňte požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na zadanou emailovou adresu potvrzovací zprávu o vašem přihlášení. Událost můžete uložit do e-mailového klientu (Outlook, Gmail, iCal).

Test připojení - Tato stránka ZDE otestuje, zda je technicky možné se webináře zúčastnit.

Instalace (volitelné) - Doplněk pro používání platformy GoToWebinar se obvykle instaluje automaticky. V případě problémů s přenosem zvuku nebo obrazu, či s uživatelským rozhraním doporučujeme doplněk znovu ručně nainstalovat z této stránky: https://support.goto.com/webinar/help/download-now-g2w010002. Instalace se uskuteční i v případě probíhající relace, bez odpojení.

Účast - Klikněte na tlačítko „Join Webinar“ v e-mailu potvrzujícím vaši účast. Doplněk GoToWebinar se spustí automaticky. V případě problémů můžete vyzkoušet postup popsaný v oddílu Instalace.

Nikdo vás nebude nutit aktivovat svoji webkameru či mikrofon. Naopak, pro zvýšení přehlednosti a srozumitelnosti prezentace prosíme všechny účastníky o ponechání svých mikrofonů vypnutých.

Pro dotazy během prezentace, prosím, využijte panel Questions, kde můžete napsat svůj dotaz. Ten bude vyřízen prezentujícími dle situace ústně nebo psanou odpovědí. Vaše dotazy (případně i následnou komunikaci) vidíte jen vy a pořadatel.

Nakládání s informacemi - Své registrační údaje zadáváte společnosti LogMeIn, Inc., která provozuje službu GoToWebinar. Více o ochraně osobních informací ve společnosti LogMeIn, Inc. si můžete přečíst ZDE.

V případě dotazů se obracejte na e-mail: marketing@murrelektronik.cz
 
Publikováno: 8. 6. 2021 | Počet přečtení: 247