rosler murr Schunk

HENNLICH zve opět na novinky igus

Strojírenská společnost HENNLICH pořádá již druhý virtuální veletrh, kde s firmou igus představí 17. června na 168 produktových novinek ze světa chytrých plastů.

 
Odborníci firmy představí novinky z oblasti energetických řetězů i kluzných pouzder, tedy obou hlavních výrobních programů igus on-line přímo ze stánku postaveného v Kolíně nad Rýnem.

„Mezi představovanými novinkami energetických řetězů budou například nový kabelový naviják bez sběrných kroužků e-spool flex mini 2.0 nebo teleskopický triflex TRX. Představíme také rolnový řetěz P4HD.56R nebo novou řadu kabelů MTW pro e-chain,“ vyjmenovává produktový manažer pro energetické řetězy z firmy HENNLICH Jan Švarc.

Z oblasti kluzných pouzder to budou např. ozubená kola iglidur, kolejnice drylin W WS-16-120 nebo celoplastové "low cost" vozíky drylin W a otočné stoly PRT-04.

„Bude toho ale samozřejmě mnohem více. Celkový počet novinek firmy igus dosahuje 168, z čehož se nám podaří detailně představit jen část,“ říká produktový manažer pro kluzná pouzdra a chytré plasty Tomáš Vlk, který bude jedním ze dvou průvodců veletrhem.

Sejdeme se společně v Kolíně nad Rýnem, 17. června od 9:00 online. Pro krátkou registraci ZDE.Virtuální veletrh se uskuteční v reálném stánku na ploše 400 metrů čtverečních, kde firma igus, kterou HENNLICH v Česku výhradně zastupuje, představuje 168 novinek z oblasti chytrých plastů, energetických řetězů, robotiky a flexibilních kabelů. Na záznam z minulého roku se můžete podívat na youtube ZDE.

 
Publikováno: 4. 6. 2021 | Počet přečtení: 317