rosler murr Schunk

Nová řada jednočipových 4K projektorů

Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE novou řadu jednočipových laserových DLP projektorů se 4K rozlišením, které umožňují úžasné přiblížení a zprostředkovávají strhující divácký zážitek.

 
Projektory PT-RDQ10 jsou ideální pro muzea, galerie a výstavní prostory. Výborně se hodí pro zábavní centra, pronájmové firmy a obecně všechny, kteří chtějí zaujmout diváky detailním obrazem ve 4K rozlišení a živou, ale zároveň přirozenou reprodukcí barev.

Nová řada obsahuje tři různé modely projektorů se svítivostí od 8000 do 10 000 lumenů. Volitelný objektiv pro ultra krátkou projekční vzdálenost ET-DLE020 s nulovým odsazením dodává projektoru univerzálnost, protože umožňuje promítat velkoplošné obrazy bez stínů i v těch nejstísněnějších prostorách.4K rozlišení (3840 x 2160) dosahuje pomocí technologie Smooth Pixel Drive, což je jedinečná technologie posunu pixelů v jedné ose, která zajišťuje ostrý, plynulý a detailní obraz. Aktualizovaná funkce Rich Colour Enhancer zlepšuje reprodukci barev a zajišťuje živější barvy, čímž umožňuje věrné zobrazení i těch nejdetailnějších vizualizací, jako jsou např. umělecká díla. Zdokonalené úpravy černého okraje pro zakřivené povrchy dále zlepšují rovnoměrnost jasu pro plynulé prolínání okrajů tmavých scén.

Množství funkcí usnadňuje instalaci. Kromě terminálů DIGITAL LINK založených na rozhraní HDMI a HDBaseT lze projektory vybavit volitelnými kartami rozhraní SLOT NX, např. 12G-SDI nebo DisplayPort, aby vyhovovaly stávajícím infrastrukturám. Předem aktivované funkce Geometry Manager Pro umožňují využívat pokročilé geometrické funkce i automatickou kalibraci a nastavení více obrazů společně, čímž se zjednoduší i ty nejsložitější procesy nastavení prolínání okrajů a mapování projekce. Aplikace Remote Preview Lite umožňuje kontrolovat obsah na dálku prostřednictvím počítače, zatímco aplikace Smart Projector Control s funkcí NFC podporuje úpravy nastavení bez nutnosti zapnutí projektoru.Navzdory rozšířeným funkcím a 4K rozlišení si novinka zachovává stejné kompaktní rozměry jako ostatní jednočipové DLP projektory Panasonic, ale ve zcela novém designu. Hermeticky uzavřený optický blok napomáhá bezúdržbovému provozu po dobu 20 000 hodin. Redundance laseru pak zvyšuje spolehlivost v případě, že je třeba zajistit nepřetržitý provoz.
 
Publikováno: 4. 6. 2021 | Počet přečtení: 265