Rosler murr Schunk

Úniková hra se sdíleným autem

Dva roky před covidem zažívaly únikové hry období rostoucí obliby. Pak přišel strmý pád v podobě omezení sociálních kontaktů. Nyní přichází společnost Anytime carsharing s novinkou kombinující trend únikových her se stejně rostoucím fenoménem carsharingu.

 

Hra splňuje všechny zásady sociálního distancování. Lidé, kteří se rádi baví a nyní nemohou, si tedy bez obav zahrají Anytime Adventure, únikovou hru se sdíleným autem, kde při řešení úkolů jako z Pevnosti Boyard hráči využívají sdílený vůz. Autoři hry vsadili na to, že lidé jsou nyní lační po nových zážitcích, při hře mohou být venku a poznají zcela nová pražská zákoutí.

Lidé za volantem zachraňují ztracenou Annie

Hra plná adrenalinu a zábavy spočívá v hledání ztracené Annie, kterou se snaží účastníci hry za pomoci sdíleného auta najít. Přesouvají se mezi místy a hledají nápovědy, které zde ztracená Annie zanechala. Je patrné, že se jí něco stalo, a hráči musí zjistit, co. Musí najít její ukryté zprávy, vyluštit je a odkrýt postupně celý záhadný příběh.

Hra je plánována na 2 hodiny. Aby však účastníci nemuseli nikam spěchat, v herním tarifu je zahrnut pronájem na 4 hodiny. Hra začíná odemčením auta a před zahájením má hráč ještě 20 minut rezervace vozu zdarma.

 
Publikováno: 28. 5. 2021 | Počet přečtení: 342