rosler murr Schunk

Schaeffler optimalizuje zákaznickou platformu

Společnost Schaeffler, integrovaný dodavatel pro automobilový a ostatní průmysl, optimalizovala svou online platformu medias, aby uživatelům poskytla komplexní informace ještě rychleji a jednodušeji.

 
Vedle osvědčených informací o valivých a kluzných ložiskách, lineárních systémech i mechatronických, digitálních a servisních řešeních, mají nyní zákazníci Schaeffler a ostatní zájemci na platformě k dispozici přístup ke konfiguračním nástrojem i samotnému procesu objednávání.

V rámci zlepšení uživatelské přívětivosti má nyní platforma i zjednodušenou navigaci a nový, responzívny design a byla také doplněna o nové obsahy a funkce. Struktura třístupňového uživatelského modelu, který tvoří medias, medias Plus a medias Business, přitom pokrývá různé požadavky zákazníků. Obsah je přizpůsoben pro konkrétní zemi a je k dispozici v jedenácti jazycích.

Medias – pro rychlý start bez registrace

Nacházejí se zde všechny informace o produktech, řešení a služby divize Industrial společnosti Schaeffler a průběžně se doplňuje nový obsah. Vedle etablovaných technických nástrojů jsou nyní k dispozici i některé nové možnosti, např. lineární konfigurátor, který umožňuje snadné sestavení lineárních systémů dle požadavků zákazníka. Během konfigurace se všechny změny a rozšíření ihned vizuálně zobrazují.Schaeffler optimalizoval svůj online katalog produktů medias prostřednictvím nového obsahu a funkcí, jako i nového responzívního designu.

Medias Plus – vyšší výkon bez nákladů

Po krátké registraci je Medias Plus k dispozici také bezplatně. Uživatelé si mohou např. na poznámkový lístek uložit oblíbené položky a z něj si přímo vyžádat cenovou nabídku u distribučních partnerů Schaeffler. Lineární konfigurace se navíc dají ukládat a kdykoliv opět zobrazit. Uživatelé zanedlouho získají přístup na dokumenty a školící videa k produktům.

Medias Business – pro distribuční partnery a přímé zákazníky

Medias Business se orientuje na již existující zákazníky. Nabízí neomezený přístup ke všem poradenským nástrojům a informacím o produktech a zahrnuje ještě širší škálu variant produktů. Vedle jednoduché možnosti přímého objednání nabízí i množství doplňků, které usnadňují obchodní procesy, jakými jsou informace o odstupňovaných cenách, dostupnosti v reálném čase nebo přehled otevřených objednávek.

Obsah na platformě se postupně rozšiřuje, medias se tak stává centrální znalostní platformou.Vedle komplexních informací o ložiscích a tématech souvisejících s ložisky, průvodcích při výběru a konfiguračních nástrojích, jakým je lineární konfigurátor, mají nyní zákazníci na online platformě medias přístup k samotnému objednacímu procesu.
 
Publikováno: 26. 5. 2021 | Počet přečtení: 298