MURR2 Schunk

Tři nové chladiče MasterAir Stealth

Cooler Master přichází se třemi novinkami chladičů řady MasterAir. Jde o modely MA612 Stealth, MA612 Stealth ARGB a MA624 Stealth, které přinášejí vysoký výkon v elegantním designu, model ARGM je doplněn podsvícením.

 

Chladiče procesorů MA612 Stealth a ARGB jsou vyvedeny v elegantní černé barvě vhodně doplňující další komponenty. Efektivní odvod tepla umožňuje poniklovaná základna a 6 asymetricky umístěných heatpipe, které uvolňují dostatek prostoru pro umístění pamětí RAM. Dva SickleFlow ventilátory umístěné na radiátoru jsou nastaveny na Push-Pull proudění vzduchu pro maximální chladicí výkon. ARGB modelové označení přidává ventilátorům schopnost podsvícení dle vlastních uživatelských preferencí.

Chladič MA624 Stealth disponuje dvojnásobným výkonem. Dva radiátory a dva 140mm ventilátory, z toho jeden vložený mezi věže, povyšují chladicí výkon na maximum. Celé těleso kryje černý hliníkový plát dokreslující elegantní vzhled. Volitelný třetí 120mm ventilátor je dodáván pro možnost vyměnit jej pro uvolnění místa pro RAM paměti.

 
Publikováno: 22. 3. 2021 | Počet přečtení: 126