MURR2 Schunk

Výkonný extra zvuk v kompaktním reproduktoru

Sony představuje novinku v podobě SRS-XB13, kompaktního přenosného bezdrátového reproduktoru s technologií Extra Bass, který šíří zvuk rovnoměrně do okolí. V prodeji bude od dubna 2021.

 

Kompaktní reproduktor má odolný povrch a univerzální poutko, které lze zavěsit kamkoli, ať už na batoh nebo na zápěstí, nebo dokonce na slunečník. Lze ho zavěsit vzhůru nohama z vyššího místa a vytvořit vodopád hudby, jejíž rytmus vás pohltí.

Malý reproduktor, velký zvuk

Nenechte se oklamat kompaktní velikostí modelu XB13. S technologií Extra Bass a procesorem Sound Diffusion nabízí tento malý reproduktor spoustu úderných basů. Pasivní zářič totiž ve spolupráci s širokopásmovým reproduktorem vylepšuje tóny nízkých frekvencí a dodává basům hutnost i přes kompaktní velikost. Procesor Sound Diffusion šíří díky technologii DSP zvuk v jakémkoli prostoru.

Chcete-li dosáhnout ještě velkolepějšího zvuku, připojte bezdrátově dva reproduktory XB13. Získáte tak stereofonní zvuk, který se ponese ještě dále.

Impozantní výdrž

Reproduktor je vodotěsný a prachotěsný, takže si díky certifikaci IP67 můžete užít hudbu u bazénu, v parku nebo na výšlapu. Disponuje výdrží baterie až 16 hodin, a indikátor baterie vám v telefonu ukáže, kolik energie ještě zbývá. To znamená, že si můžete užívat, aniž byste se museli stresovat tím, že vám nečekaně dojde baterie.

Bezproblémové připojení

Model XB13 je vybaven nejnovější technologií Bluetooth, která eliminuje potřebu kabelového připojení a složitého nastavování, takže si můžete hudbu užívat ihned. Je vybaven technologií Google Fast Pair, takže jej můžete během několika sekund připojit ke kompatibilnímu smartphonu nebo tabletu, které využívají systém Android.

 
Publikováno: 22. 3. 2021 | Počet přečtení: 132