MURR2 Schunk

Ultrapřenosný chytrý reproduktor

Nejchytřejší a nejuniverzálnější reproduktor značky Sonos hraje vzhledem ke své velikosti velmi dobře. Bez problémů se nastavuje i ovládá v jeho lehkém a odolném designu.

 

Společnost Sonos představila Sonos Roam, přenosný chytrý reproduktor určený k tomu, aby přinášel vždy skvělý zvuk doma i na cestách. Reproduktor lze připojit k systému Sonos prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi a přepnout ho na připojení přes Bluetooth, když jste na cestách. Jeho silný, nastavitelný zvuk překonává očekávání od reproduktoru jeho velikosti. Bezproblémové nastavení, ovládání a nové chytré funkce usnadňují jeho užívání.

Hmotnost reproduktoru Sonos Roam je méně než půl kilogramu a jeho elegantní a zároveň odolný design je ideální pro používání doma i venku.

Automatické připojování k síti Wi-Fi nebo přes Bluetooth výrazně zjednodušuje streamování bez ohledu na to, kde se nacházíte. Když posloucháte doma, Roam se připojí k vaší domácí síti a streamování probíhá přes Wi-Fi. Naopak když odcházíte, intuitivně se přepne na Bluetooth a automaticky se spáruje s vaším mobilním zařízením. Díky nové funkci Sound Swap stačí na reproduktoru podržet tlačítko Přehrát/pozastavit, přepnout na nejbližší reproduktor ve vašem systému a tak snadno přenášet hudbu z jedné místnosti do druhé. Bezproblémové připojení přes Bluetooth navíc umožňuje streamování pro celý systém, přičemž aplikace Sonos umožňuje při streamování přes Bluetooth vytvořit skupinu s libovolným reproduktorem z vašeho systému Sonos a reproduktorem Roam. S Roam si užijete desítky streamovacích služeb včetně Sonos rádia. Vše lze snadno ovládat v aplikaci Sonos, pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (ovládání hlasem v češtině není podporováno), přes Apple AirPlay 2 nebo přímo z aplikace vaší oblíbené hudební služby.

 
Publikováno: 11. 3. 2021 | Počet přečtení: 165