MURR2 Schunk

U.S. Air Force nasadí PLM platformu řešení Siemens

Letectvo Spojených států amerických (U.S. Air Force, USAF) si v rámci další podpory digitální strategie nákupu a udržení kritických systémů a technologií zvolilo jako svůj základní systém software Teamcenter od společnosti Siemens.

 

Teamcenter je součástí digitálního průmyslového softwarového portfolia Xcelerator společnosti Siemens. Jedná se o moderní a otevřené a flexibilní řešení pro správu životního cyklu produktů (PLM), které dokáže propojit osoby a procesy napříč odvětvími. Nabízí široké digitální možnosti pro rozvoj dalších inovací. Americké Ministerstvo obrany a kosmický a obranný průmysl tak díky komplexnímu integrovanému portfoliu softwaru, služeb a platformy pro vývoj aplikací Xcelerator mohou integrovat různá úložiště programových dat a efektivně sdílet podrobné informace o výkonnosti produktů kdykoli a odkudkoli.

Toto oznámení dále ilustruje skutečnost, jak společnost Siemens díky nejkomplexnějšímu, otevřenému a adaptibilnímu digitálnímu portfoliu na světě poskytuje potřebné nástroje v oblasti návrhu, výroby a udržitelných inovací příští generace v rámci celého kosmického a obranného průmyslu.

 
Publikováno: 10. 3. 2021 | Počet přečtení: 168