MURR2 Schunk

Zemědělské pneumatiky s 10letou zárukou

Součástí strategie společnosti Bridgestone o neustálé zvyšování bezpečnosti je prodloužení záruky na radiální zemědělské pneumatiky. S platností od 1. ledna 2021 získají všichni jejich zákazníci výhody až 10letého záručního programu.

 

Záruka platí na radiální zemědělské pneumatiky zakoupené po 1. lednu 2021 v EU, na Islandu, ve Velké Británii, Švýcarsku, Norsku, Srbsku a Bosně a Hercegovině.

Klienti Bridgestone se mohou spolehnout na podporu odborníků firmy a získat od nich komplexní poradenství ohledně optimálního používání pneumatik. Všichni zákazníci, jejichž žádost byla akceptována, se mohou spolehnout, že obdrží záruční plnění. To bude mít v závislosti na míře opotřebení pneumatiky podobu výměny pneumatiky za novou nebo slevy z kupní ceny nové pneumatiky. Další možností je oprava reklamované pneumatiky na účet výrobce.

Pro zemědělské pneumatiky značky Firestone platí stejné záruční podmínky jako pro radiální produkty Bridgestone. Tým zákaznických služeb bude mít na starosti také klienty, kteří se rozhodnou pro koupi diagonálních pneumatik značky Firestone pro agrárně-průmyslové a lesnické stroje. V tomto segmentu mohou zákazníci počítat s 5letou záruční lhůtou.

 
Publikováno: 24. 2. 2021 | Počet přečtení: 186