Rosler MURR2 Schunk

Nová generace Bluetooth reproduktorů Bose

Na nových reproduktorech SoundLink Revolve II výrobce demonstruje svou schopnost vytvořit reproduktor s kompaktními rozměry a velkým zvukem. Revolve II a jeho výkonnější sourozenec Revolve+ II nabízí nyní kromě působivé reprodukce také moderní rozhraní Blootooth 5.0 a větší odolnost.

 
Bose uvádí na náš trh druhou generaci populárních designově atraktivních Bluetooth reproduktorů SoundLink Revolve II a Revolve+ II. Oproti předchozí verzi přináší novinky několik důležitých vylepšení. Prvním je rozhraní Bluetooth 5.0, které zajišťuje při bezdrátovém připojení větší přenosovou rychlost, což umožňuje přenos zvuku ve vyšší kvalitě a v neposlední řadě také lepší stabilitu spojení. Druhým důležitým vylepšením je větší odolnost. Reproduktory nyní splňují specifikace IPX 55 a neublíží jim prudký déšť, tryskající voda ani prašné prostředí.

Uživatelsky významnou inovací obou modelů je také o hodinu delší výdrž na baterie. Revolve II může nyní přehrávat hudbu až po dobu 13 hodin, model Revolve+ II, který je vybaven praktickým madlem pro přenášení, vydrží až 17 hodin. Nezanedbatelnou změnou je také barevné přizpůsobení modelové řadě Bose Smart Speakers určené k přímému streamingu z populárních internetových služeb a bezdrátovému rozvodu hudby v rámci dosahu Wi-Fi sítě. Oba reproduktory lze dobíjet pomocí integrovaného Micro USB konektoru nebo také s využitím samostatně prodávané dobíjecí základny.Skutečný 360°zvuk

Bluetooth reproduktory hrají stejně kvalitně do všech stran a hudbu si tak mohou naplno užít všichni posluchači v místnosti. Unikátní způsob všesměrového zvuku byl použit již v první generaci a Bose s ním takříkajíc přelstil fyzikální zákony. Na rozdíl od většiny konkurenčních produktů nespoléhá princip všesměrového zvuku v instalaci více měničů (reproduktorů) namířených do různých stran, ale je založen na vlastním řešení. Měnič je namířen dolů, kde jsou zvukové vlny odraženy od speciální akustické čočky do všech stran. Výsledkem je skutečně stejná kvalita poslechu bez poklesů intenzity výšek všude kolem přístroje.

Režim „party“

Při organizaci taneční party nebo jiné příležitosti lze navíc pomocí aplikace Bose Connect propojit v dosahu Bluetooth dva libovolné reproduktory Bose SoundLink do jednoho setu. Na výběr je pak buď stereo reprodukce, nebo mód, ve kterém hrají obě zařízení totéž. Stejná aplikace umožňuje také zapojit jeden z reproduktorů do systému komplexního bezdrátového rozvodu hudby po domě realizovaného pomocí chytrých reproduktorů řady Smart Speaker.

 
Publikováno: 19. 2. 2021 | Počet přečtení: 280