Rosler MURR2 Schunk

Odolný, tlačítkový a s bohatou výbavou

Novinka v nabídce odolných telefonů značky Evolveo navazuje na úspěšný model StrongPhone Z3 a přináší bohatou výbavu v robustním a odolném provedení. Nový model StrongPhone Z4 je ideální volbou pro všechny, kdo hledají telefon, který hodně vydrží a nabízí něco navíc.

 
Evolveo StrongPhone Z4 má odolné tělo s certifikací IP68 a pogumovaným povrchem, odolá nárazům a vlivům prostředí. Je vybaven velkým a skvěle čitelným 2,8palcovým IPS LCD displejem, díky své velké baterii s kapacitou 2500 mAh zastane i funkci powerbanky. Ve výbavě nechybí SOS tlačítko. To vše dělá z tohoto telefonu univerzální řešení pro práci v dílně, na stavbě, v náročném terénu, ve velké zimě nebo naopak při vysokých teplotách a vlhkosti.Technologie IPS displeje přináší realistické podání barev, široké pozorovací úhly a nízkou spotřebu energie. Zvýšená odolnost proti poškrábání a tlaku umožní používání telefonu v jakýchkoliv podmínkách. Moderní vysokokapacitní li-ion baterie o kapacitě 2500 mAh zajistí provoz telefonu až na dva týdny, a navíc je možné využít kapacitu baterie k nabíjení dalších zařízení.

Telefon je vybaven nouzovým SOS tlačítkem, které může v případě nebezpečí přivolat pomoc. Po stisknutí tlačítka telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu. Součástí výbavy outdorového telefonu je 2Mpx fotoaparát, výkonná LED svítilna nebo vestavěné FM rádio s integrovanou anténou a automatickým laděním stanic. Dále je v aplikacích například kalendář, budíky nebo kalkulačka.

 
Publikováno: 19. 2. 2021 | Počet přečtení: 264