Rosler MURR2 Schunk

Nové převodníky pro radarové snímače čerpadel

Novinkou v portfoliu Siemens je převodník Sitrans LT500 pro měření hladiny, průtoku a ovládání čerpadel pro radarové a ultrazvukové snímače nebo jakákoli jiná dvouvodičová zařízení 4–20 mA.

 

Převodníky poskytují od základního řízení hladiny až po složité řízení čerpadel požadovanou přesnost a spolehlivost potřebnou pro různé aplikace. Sitrans LT500 se vyznačuje až dvěma měřicími kanály, šesti řídicími či alarmovými relé, dvěma digitálními vstupy, třemi analogovými výstupy a dalšími možnostmi komunikace. Je tak ideální volbou pro řídicí aplikace.

Pro dodržení všech předpisů v oblasti životního prostředí, udržuje nový systém spolehlivě provoz v souladu s lokálními legislativami, a pomáhá tak společnostem nejen chránit životní prostředí, ale zároveň umožňuje vedení přesných záznamů o jejich procesech. Vysoce přesné měření průtoku splňuje normy ISO a díky integrovanému záznamu dat navíc zajišťuje spolehlivé zálohování dat v souladu s regulačními předpisy.

Navíc novinka umožňuje snadný retrofit staršího zařízení. Zákazníci si tak mohou dovybavit starší systémy a vylepšit ovládání, zefektivnit provoz a zajistit potenciální úspory. Plánování provozu čerpadel také zákazníkům umožňuje vyhnout se nákladnému provozu na energie během hodinových špiček za vyšší cenu. Další programovatelné funkce pomáhají snižovat nákladnou údržbu, včetně provozní doby čerpadel i výměny čerpadel. Díky svým bezpečnostním funkcím chrání převodník firmám jejich nejcennější aktiva.

 
Publikováno: 19. 2. 2021 | Počet přečtení: 244