EuroBlech Murrelektronik

Dachser na DIY veletrhu v Kolíně nad Rýnem

Logistická společnost mezinárodního významu Dachser vystavovala na mezinárodním DIY veletrhu Eisenwarenmesse v Kolíně nad Rýnem.   

 

Dachser předvedl své řešení DIY-Logistics Supply Pipeline, díky kterému dokáže hladce zajistit všechny logistické procesy od zámořského výrobce DIY sortimentu přímo do regálů hobby marketů, a to včetně managementu zpětných zásilek po ukončení sezóny.
„Přestože má průmysl pro DIY segment globální pokrytí, hlavní těžiště činnosti se i nadále soustředí v lokálních hobby marketech a prodejnách pro kutily,“ vysvětluje Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s. Malé marže a zároveň velké objemy zboží v tomto segmentu tlačí na optimalizaci procesů. Výrobci však přesto musí zabezpečit stálou přítomnost výrobků v místě prodeje – tedy v regálu hobby marketu. „Dodáváme zboží až do jednotlivých regálů a zajišťujeme i péči o místo prodeje a merchandising. Tím posilujeme konkurenceschopnost našich zákazníků z Evropy i ze zámoří,“ dodává Polter.
Veletrh Eisenwarenmesse je nejvýznamnějším veletrhem pro segment DIY po více než 50 let. Letos se ho zúčastnilo 2665 vystavovatelů z 50 zemí a navštívilo ho více než 53 000 lidí ze 132 zemí celého světa.
 

 

 
Publikováno: 16. 3. 2012 | Počet přečtení: 1538