zoomatech murr Schunk

Spolehlivý bezpečnostní kamerový systém

Společnost Evolveo uvedla na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém Detective WN8, který se skládá z osmikanálového WiFi NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer, a spolehlivě monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy i rodinné domy.

 
Zabezpečení objektů všemi dostupnými prostředky, rozhodně není v dnešní době možné podceňovat. Nový bezpečnostní systém monitoruje vybrané objekty a výrazně napomáhá k jejich zabezpečení. Díky bezdrátovému připojení kamer je instalace výrazně snazší. Kamery mají rozlišení 1920 x 1080 px, disponují funkcí nočního vidění a díky IR přísvitu zaznamenají obraz až do vzdálenosti 25 metrů. Samozřejmostí je detekce pohybu.

Kamery jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, což potvrzuje certifikace IP66. Detective WN8 využívá pokročilé technologie, jako jsou komprese videa H.265, vestavěný alarm a různé režimy zobrazení (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenční). Záznam lze nastavit na kontinuální, nebo podmíněný detekcí pohybu. WiFi NVR rekordér umožňuje snímaný obraz zaznamenávat na volitelný 2,5" nebo 3,5" interní disk (není součástí balení), pro který je připravena pozice s rozhraním SATA.

Rekordér dále umožňuje vyslání e-mailu, pokud dojde k detekci pohybu na libovolné připojené kameře. Díky LAN konektivitě je možné kdykoliv v reálném čase získat přístup ke kamerám prostřednictvím internetu, ať už z PC, PDA, tabletu nebo mobilního telefonu. Přístup je chráněn heslem. Zařízení detekuje ztrátu signálu z video vstupů, např. v případě poškození kamery. V takovém případě ihned odesílá varovný E-mail na předem nastavenou adresu.Detective WN8 lze také připojit prostřednictvím HDMI rozhraní k počítačovému monitoru nebo TV. Pro pohodlné sledování se rekordér dodává včetně dálkového ovládání. Přehledné OSD menu je k dispozici v češtině, ruštině, angličtině, polštině, maďarštině a v dalších světových jazycích. Kromě 4 kamer v setu je možné volitelně připojit až 4 další WiFi kamery Evolveo WiFi Cam.
 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet přečtení: 179