zoomatech murr Schunk

Sady pro síťovou a e-mailovou bezpečnost

Společnost GFI Software připravila tematicky zaměřené sady produktů Unlimited Solution Sets, které umožňují rychle a automatizovaně zabezpečit fungování firemních sítí a elektronické pošty pro malé a střední firmy (SMB).

 
SMB firmy jsou pod neustálou hrozbou krádeží dat, jejich zašifrování a popřípadě zveřejnění. Stejně jako velké firmy navíc potřebují vyšší úroveň zabezpečení současné práce na dálku. Na druhou stranu jejich IT rozpočty jsou řádově nižší, používané komunikační a bezpečnostní nástroje neobsahují ucelenou funkčnost, a jejich IT administrátoři se potýkají se stále větší zodpovědností za hladký provoz a soulad se standardy typu GDPR.

Sada Unlimited Secure Email nabízí komplexní ochranu v oblasti, na kterou nejvíce směřují kybernetické útoky – více než 90 % malwaru se dostává do firem e-maily. Proto sada obsahuje řešení poštovního serveru a klienta se šifrovaným spojením, filtrování e-mailů proti spamům a virům se 4 antivirovými jádry, a funkčnost archivace e-mailů včetně pokročilého vyhledávání a souladu s požadavky e-discovery.

Sada Unlimited Network Security poskytuje s využitím produktů v rámci modelu GFI Unlimited vícevrstvé zabezpečení IT infrastruktury využívající funkčnosti firewallu, antivirové a antispamové ochrany elektronické pošty, a nástrojů pro hodnocení zranitelností a patch management. Sada zajišťuje ochranu síťového perimetru, síťového provozu, koncových bodů a reportování aktuálního stavu zjištěných zranitelností.„GFI Unlimited Solution Sets jsou nejdůležitější zprávou pro naše zákazníky za posledních několik let,“ řekl Dan Beer, výkonný ředitel společnosti GFI Software. „V současné velmi dynamické a nepředvídatelné době jim sady poskytují jistotu toho, že jejich dvě nejdůležitější business infrastruktury – firemní síť a elektronická pošta – zůstanou maximálně dostupné a funkční za jakýchkoliv okolností. A za stejně přijatelné náklady typické pro licenční model GFI Unlimited.“
 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet přečtení: 151